2737
2739
شما بینی تون گوشتی بود؟من بینیم عقابیه وای خیلی خجالت میکشممم بقیه اجزای صورتم خدایی خسلی خوبه چیکار ...

مال من گوشتی بود سرشم پایین بود

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌
شما بینی تون گوشتی بود؟من بینیم عقابیه وای خیلی خجالت میکشممم بقیه اجزای صورتم خدایی خسلی خوبه چیکار ...

من تقريبا استخواني بود نترس عمل كن خيلي خوبه اعتماد به نفس ميده كلا 

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مال من گوشتی بود سرشم پایین بود

خیلی درد داره؟یکی از دوستام بینیش عقابی بود الانم بنظر من خیلی عوض نشده میترسم منم اینطوری شم

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا
خیلی درد داره؟یکی از دوستام بینیش عقابی بود الانم بنظر من خیلی عوض نشده میترسم منم اینطوری شم

حتما طبیعی میخواسته شما بگو ک مثلا فانتزی میخوای

نه خیلی درد نداره فقط ی هفته اول اذیتی 

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌
2728
آره هم گونه هام برجسته شد لب بالاييم خوش حالت شد  با يه تير سه نشون زدم😂😂😂🤪

پس خوب شد، من میخواستم به گونه هام تزریق چربی کنم، منتهی یکی گفت هزینه اینو یه چیزی بزار روش برو دماغتو عمل کن هم گونه درمیاری هم دماغت خوشگل میشه. گفتم از شما بپرسم ببینم راسته یا نه. اگه اینجوری باشه خوب میشه پس دماغمو عمل میکنم. فقط به نطرت دماغ من که استخونیه خوب درمیاد، گوشتی نیست؟

🙂😊
پس خوب شد، من میخواستم به گونه هام تزریق چربی کنم، منتهی یکی گفت هزینه اینو یه چیزی بزار روش برو دما ...

آره عزيزم استخواني خيلي از گوشتي بهتر در مياد 

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️

چقد شبیه منه لامصب مو نمیزنه😂😂😂😆😆😆

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2738

تنها خوشگلی ذاتیش چشاش بوده

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
وای من هم میخوام برم بقیه اجزای صورتم عالیه دماغم از نیم رخ افتضااااحههه خیلی بزرگ ولی از جلو نه خیل ...

فک کنم خیلی ناز ناز باشین 

بعد اینم بگم بله خیلی تغییر میکنین فک کنم خودتون صورت دلنشینی داشته باشینن چه با اون دماغ چه عملی حالا عملی قشنگتر میشین

و‌تنهایی‌تقدیر‌‌آدم‌هایی‌ست!که‌درقلب‌شان‌قبرستانی‌از‌حرف‌های‌ناگفته‌‌دارند. دریا‌تنها‌قاتلیه‌که‌محاکمه‌نمیشه((:
2706