2737
2739

برا اینکه رنگ مو رو ازبین ببریم باید چیکارکنیم  ک مو برگرده به رنگ طبیعیش؟

به ارایشگری یادم نیست ک گفته بود ماست ترش شده یا شیر ترش شده باید بزنی به مو... و تایمشم یادم‌نیست چقدر باید بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزيزم كار ناخن انجام نميدم اما چون تو سالن ناخن كار داريم اسنا هستم حالا شما سوالتو بپرس

برای استحکام ناخن که موندگاری هم داشته باشه

منظورم اینه ازروناخن کنده نشه بلند نشه

لمینت بهتره یا لاک ژل

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2728

من ابرو هامو چهار سال پیش تاتو کردم میخوام پاک کنم به نظرت میشه؟با ریموور یا لیزر؟

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
2738
ريموور تو چند جلسه رو ابروهايي كه كمرنگ شده خوب جواب ميده اما به خوبي ليزر نيست

آها بعد لیزر میشه باز هاشور کنم ؟

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
عزیزم من چجوری موهای صورتم رو اصلاح کنم؟غیرازژیلت روش دیگه ای هست که توخونه بشه انجام داد؟بند رو بلد ...

وكس كن صورتتو اما بايد خيلي خيلي مواظب باشي كه داغ نباشه خدايي نكرده بسوزي تو يه ظرف استيل گرم كن و بزار خنك شه قبلش رو دستت امتحان كن اما به پيشونيت نزن ممكنه بريزه رو ابروهات.پشت لب و لپاتو بزن

صمغ عربی خوبه

افتضاحه

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤
2706