2737
2739
عنوان

منم دلم خواست تعریف کنم

683 بازدید | 62 پست

داستان ی عشق و که برمیگرده به ۱۰ سال قبل

چند تا دلیل دارم که خواستم تعریف کنم

یکیش این که امشب عکسی ازش دیدم که خوشحالم کرد

دومیش اینکه ی خانومی امشب ی تاپیک مشابه زد و باز منو یادش انداخت

سوم اینکه حال دلم خیلییی بد امشب،لطفا بعد خوندنش برام انرژی بفرستید ازین حال در بیام.

تازه تصمیم گرفتم که تاپیک بزنم از قبل تایپ نکردم

سعی میکنم کوتاه و سریع تعریفش کنم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بچه ها من میام سایت خیلی غمگین میشم😭 یاد زندگی قبلیم میوفتم و مشکلات الانم😭😭😭

مگه زندگی قبلیت با الانت چقدر فرق کرده🤔

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍

دانشجو بودم که به طور اتفاقی یا ی آقایی آشنا شدم

بشدت یک مرد موقر متین و با شخصیت بود

اوایل خیلی برام جدی نبود اما کم کم انقدر که این آدم محتزم بود و بهم ابراز احساسات میکرد منم بهش علاقه مند شدم

رابطه مون خیلی طولانی نبود یعنی اینکه بخوایم خیلی زیاد تلفنی صحبت کنیم چون من تو خونه محدودیت داشتم 

اما زیاد همدیگرو میدیدیم

یادم میومد نزدیک دانشگاه و هی زنگ میزد که دیگه طاقت ندارم ۱‌روز شده که ندیدمت بپیچون آخر کلاسو بیا دیگه.....

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
بچه ها من میام سایت خیلی غمگین میشم😭 یاد زندگی قبلیم میوفتم و مشکلات الانم😭😭😭

اگه سایت واقعا  ناراحتت میکنه سعی کن نیای عزیزم هر کسی یه جور مشکلاتی و خوشی هایی داره ولی اینجا همه از مشکلاتشون میگن فقط 

یه خوشگله خوشگلا منو لایک کنه ببینم😚

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
2706