2733
2739

من ۴ روز گذشته بی بی نشون داد

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اکثرا اونا ک بتا دیر میره بالا نی نی دختره مثلا دختر عمه من تا خ روز بعد موعد منفی میشد رفت ازمایش داد بتا خیلی پایین بود ولی حامله بود ایشالا قسمتون میشه ماهم

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

مال منم ۶روز گذشته بود ک آز نشون داد قبلش بتام منفی رود بستگی ب لقاح داره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

توروخدانخندیدا،ولی توهمه تایپیکا هی میگن بتا،من نمیدونم چیه🙈🙈🙈،بااجازه اسی سوالمو بپرسم،من رفتم دکتر گفت روز ۱۳ پری بروسونواگه تخمک ازادشده بود بیامپولتو بگم چیکارکن؟خب مگه تست تخم گذاری نشون نمیده؟واینکه خب چراامپولو نزنم برم مطب؟توروخداجواب بدید ،اونجا نذاشت سوالموبپرسم گفت مریض بعدی😔😔😔😔

خدایابه امیدخودت🌺
2738

منم دیر رفت بالا ولی دختره 

بچه ها ببینین این واقعیه؟ برای من که درست بود 

شما قرار است صاحب دختر شوید اگرسنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد فرد به دست آید . اگر حجم پایین تنه مادر آبستن اضافه وزن یابد کودک حتما دختر خواهد بود .

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!