2733
2734
عنوان

امشب میخوام اعمال نیمه شعبانو انجام بدم به نیت همه اونایی که

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 68 پست
ب خدا هرچی دعا و نذر و درد دل داشتم کردم میگم خدا خودت خسته نمیشی انقدر صدات میکنم ولی جوابمو نمیدی ...

الهی فدات شم غصه نخور خانووومی بمیرم برا دلت بازم امیدت به خوده خدا باشه یه روزی به بهترین نحو جوابتو میده کلی دعات کردم همیشه یادت میکنم عزیزم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

برای اون مادر و شما دعا کردمو صلوات فرستادم 😔❤❤

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اون مادر و شما دعا کردمو صلوات فرستادم 😔❤❤

ممنون مهربونم فدات شم انشاالله به همه خواسته هات برسی🙏🧡

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2728
براتون دعا کردم امیدوارم براورده بشه.التماس دعا 

ممنونم ازت انشاالله به خواستتون برسین🙏

عزیزم‌مستاجری سخته برامون دعاکن خونه دارشیم 

چشم انشاالله به حق این شب عزیز خدا به روزیتون برکت بده خونه دارشین🙏

2738
الهی فدات شم غصه نخور خانووومی بمیرم برا دلت بازم امیدت به خوده خدا باشه یه روزی به بهترین نحو جوابت ...

قربونت برم مرسی مهربون

خدا ان شالله جواب همرو بده

من نمیدونم حکمتش چیه ولی کسی تو حال من نزاره ان شاالله

خدا ب خودت و خانوادت سلامتی و دل خوش بده

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤