2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

البته وختیم از سرکار میاد خیلی خستس ی شلوار نخی گشاد با تاپ میپوشم و موامو گوجه ای میبندم چون این قسافمو خیییلیییییی دوس داره😂😂😢

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
2738
من متاسفانه از طریق بیان زیاد نمیتونم بگم بیشتر سعی میکنم با کارام بهش بفهمونم  کلا برعکسیم شو ...

منم فقط میتونم تایپ کنم تاحالا به زبون نیوردم😶 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

چیزای که دوس داره براش درست میکنم گاهی وقتی هدیه کوچیک براش مبگیرم همیشه سلیقشو تو چیزا درنظر میگیرم ک اینا نشونه دوس داشتنه

ولی خب همیشه هم با عشقم ونفسم همدیگرو صدامیکنیم و دوست دارم میگیم بوس  بغل😂

مثل همه😃

2706