2733
2734
عنوان

پوست نوزاد

2265 بازدید | 15 پست
سلام،دوستای گلم خواهش میکنم هر کی هر چی اطلاعات حتی کم هم هست برام بزاره،چی بخوریم که نی نی مون تنش کم مو باشه؟و پوستش روشن،البته کم موییش برام مهم تره؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
راستش من نمی دونم چقدر سندیت علمی داشته باشه اما عرق کاسنی رو شندیم که باعث روشن شدن پوست نوزاد می شه....من برای جلوگیری از زردی در ماه هشت و نه بارداری می خوردم و پسرم هم الان پوست روشنی داره اما من خودم هم پوستم روشنه....
ولی اثر میوه ها بر پوست خوب اثبات شده است....سعی کن انواع میوه ها رو بخوری خصوصا الان که فصل هلو هست و بعد در پاییز هم به بخور
شقایق جان وقتی که هر دو روشن باشید به احتمال زیاد بچه هم روشن می شه... مگر اینکه ژن مربوط به رنگ پوستش رو از نسل های قبلی بگیره....ولی واقعیت اینه که اصلا بچه که به دنیا بیاد اگه هر شکل و قیافه ای هم داشته باشه برای تو هیچ فرقی نخواهد داشت...و عااااااااااااااااااااااااشقش می شی....این رو جدی می گم....ولی کلا میوه و سبزی خوب بخور و غذای متعادل داشته باش و مواد افزودنی دار رو هم یه مدتی تعطیل کن و به اندازه ی کافی نه بیشتر نه کمتر هم استراحت کن، اینها رو که رعایت کنی بچه ات سالم می شه و این سلامت شامل سلامت پوستش هم می شه
2706