2733
2734

مثل بچه ها بهونه گیری میکنه تو این قرنطینه دلش برا ننش تنگ شده😔واسه دوستاشم همینطور من توخونه انقد شیطونو شادم ولی اثری روش نداره فکر کنم براش عادی شدم دیگه

الان فردا و پسفردا جریمه میکنن هرکی بره بیرون گیر داده بود بریم خونه بابام اینا اصلا دیگه دوست نداره دوتامون تو خونه باشیم منم حرصم گرفت گفتم نمیام قبلا سر همین دعواکرده بودیم الان دیگه چیزی نگفت دلم براش میسوزه دارم روانی میشم از دستش دلم واسه دوران مجردیم تنگ شد عجب غلطی کردم

😐😐😐

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون بهونه میگیره بدت میاد؟؟؟ سرکار نمیره ؟؟

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
2728
2740

چقدر زود دلتون برا مجردی تنگ میشه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
میگه دوروز کامل اونجا باشیم حالا بریمم مشکلی ندارم هرسم میگیره که از من خسته شد انقد زود

عزیزم طبیعیه که آدم‌ها از هم خسته میشن تو باید راهکارهای جذب همسرت رو بکار بگیری 

برو تو این تاپیک از صفحه ی نهم بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/604588/

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود
2706