2752
2734
عنوان

خونه‌لعنتی‌من😢😢😢‌بیاین‌بگین‌چکارکنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 101 پست
هم‌طلاهامو‌فروختم‌وهم‌وام‌گرفتیم

یه کم تحمل کن اوضاع درست شه بعد بنداز گردنش که عوض کنید اتاق رو بهونه کن 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبر کن خوب الان اوضاع اقتصادی خوب نیست.

همینو باز سازی کنین.

به چیزای خوب زندگیت فک کن.

خونه داری و بزرگه خونه 

خیلیا تو 50 متری آپارتمان اجاره زندگی میکنن

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
اره اینجاهم‌پرهزارپا‌وانواع‌جونور😥😥😥

وای خدا 

میفهمم حالتو یه شب تو تن بچه۴ماهم هزارپا بود😥😥😥

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عزیزم مبل دست دوم بخر تو دیوار سرچ کن 

کابینتارو رنگ کن حودت 

از این رنگ فشفشایا بگیر راحت 

هر چی کم کسر داری قشنگ تو دیوار شیپور بگرد پیدا میکنی 

برا حیاتتم چه جونوریه داری؟ برو سمشو بگیر چهار گوشه حیات بریز 

یا راه خلاصی از اون جونورو تو نت ببین 

باز خدارو شکر که خونه از خودتون دارین من الانو که نه ولی تا ۶ سال تو همچین خونه ای که شما از خودتونه مستاجر بودیم تازه کابینت خرابه هم نداشتن ویسله هامو توسبد میریختم  همه فامیل به یه چشم دیگه بهمون نگاه میکردن ومتلک میزدن 

الان خدارو شکر همونا که مسخره میکردن حسودی خودم وبچه هامو وخونه زندگیمو میکنن .مستاجر هم داریم

😶😶😶
اینا مدافعن‌ول کن طرف داره میناله اینا کاسه داغ تر از اشن

بخدا خودشون باشن دووم نمیارن

اخه کدوم زنی میتونه با وجود بچه کوچیک و جونور زندگی کنه؟

منکه مث خر موندم تو گل

میگم کاس اون سوسک ریزا رو تحمل میکردم نمیومدم این خراب شده

ما یه دوستی داشتیم یه خونه قدیمی داشان یروز خانومه گفت اونقدر از این خونه خرابه بدم میاد که روزی که خونه جدید بگیرم اینجارو اتیش میزنم و میرم.

یکسال بعدش گاز خونه باز مونده بود از بیرون که اومدن چراغارو روشن کنن جرقه زد و خونه اتیش گرفت و با انفجاری که اتفاق افتاد یه دیوار خراب شد روی خانومه و گیر کرد. حرفش حقیقت شد. خونه اتیش گرفت و خودشم مرد. یکم مواظب حرف هایی که میزنیم باشیم

بخدا خودشون باشن دووم نمیارن اخه کدوم زنی میتونه با وجود بچه کوچیک و جونور زندگی کنه؟ منکه مث خر م ...

ایشالله خیلی زود جا ب جا میشی عزیزم🌱😘

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍
2706