2733
2739

خانوما خواهر من تو بچگی بخاطرسوراخ رگ قلبش عمل باز قلب انجام داده الان خوبه خداروشکر هیچ دارو اینام استفاده نمیکنه از اینطرف شوهرمن کارش یجوریه ک با بیمارای کرونایی ممکنه درارتباط باشه وچون شیفتی میره من میرم خونه مادرم اخه ن شوهرم اجازه میده تنها بمونم نه خودم میتونم تنها بمونم شبا رو خیلی نگران خواهرمم ک یموقع چیزیش نشه توروخدا هم دعا کنین هم راه حل بگین چیکار کنم شوهرمم زیاد جدی نمیگیره

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش عزیزم 

خدا بزرگه

منم از بچگی بیماری قلبیم

یکبارم آنژیو شدم چنسال پیش اما الان رگ های قلبم دوباره ۷۰ درصد گرفتگی داره

اگر موارد رو رعایت کنه

بیرون نره

اصلا کرونا نمیگیره

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

برو تو یه اتاق جدا خونه ی مامانت اینا وزیاد نزدیکشون نشو

دستاتم نشسته به جایی از خونشون نزن دائم ضد عفونی کن باژل دست

وماسک هم بزن

شبم برو صبح زودم برگرد

کاش تنها خونه میموندی چراغا رو روشن بذار شوهرتو یه جوری راضی کن بذاره بمونی خونه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2738
نگران نباش عزیزم  خدا بزرگه منم از بچگی بیماری قلبیم یکبارم آنژیو شدم چنسال پیش اما الان رگ ...

ایشالا سلامت باشی عزیزم اون بدیخت کلا جایی نمیره ما میریم خونشون

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
ایشالا سلامت باشی عزیزم اون بدیخت کلا جایی نمیره ما میریم خونشون

فداتم

سعی کنین اصلا پیشش نرید

مایعات بخوره

گرمیجات بخوره

لوازماش رو مرتب ضدعفونی کنه

مطمعن باشین چیزی نمیشه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
کلا برو خونه مادرت

اخه شوهرم وچیکار کنم بااین سابقه درخشانش 

کلا برو خونه مادرت

اخه شوهرم وچیکار کنم بااین سابقه درخشانش 

مگه اپارتمان زندگی نمیکنی.نگرانی نداره درو از داخل قفل کن بمون خونه خودت

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

راضیش کن تنها بمونی تو که وضعیت خواهرتو میدونی 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2706