2733
2739
عنوان

مامانا بیاید😍

392 بازدید | 64 پست

دوس دارید بعد زایمانتون چه کاری انجام بدین، چیزی که بخاطر بارداری از انجامش محروم شدین😍😍😍😍 دوس دارم همتون بگید

لطفا واسه مامان شدن منم دعا کنید 🙏

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان که حامله نیستم ولی خب دوران حاملگی دلم واسه دویدن رو شکم خوابیدن کشتی گرفتن با جناب همسر خیلی تنگ شده بود

یادمه وقتی بخیه های سزارینمو کشیدم از روی تخت پریدم پایین بپر بپر میکردم شوهرم مات و مبهوت منو نگاه میکرد فکر کرد خل شدم😂اولین کاریم کردم رفتم واسه خودم یه جفت کفش اسپرت خریدم سبک شده بودم

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
همش دوماهه باردارم ولی خیلی اذیت میشم چیزتنگ بپوشم دلم دردمیگیره

اره دیگه شاید شکمت هنو بزرگ نشده باشه ولی رحم بزرگ شده نباید فشرده شه... ان شاالله به سلامتی طی کنی دوران شیرین بارداری رو😍

2738

انشاله بسلامتی مامان میشی عزیزم

توروخدا شمام براسلامتی نی نی من دعا کن ک صحیح و سالم بدنیا بیاد و تو وین دنیا سالم و صالح بمونه

من دلم میخواد دیگه انسولین نزنم

انقدر دکتر نرم

این اواخر برنج و نون و ماکارانی و کیک و شکلات شده برام ارزو

دلم میخواد یه عالمه فست فود بخورم پیتزا اسنک هر چی سوسیس داره😂

معجونم میخوام

دلم میخواد دکوراسیون خونمو عوض کنم بشینم سرامیکارو بسابم خوشم از طی کشیدن و سوسول بازی نمیاد این مدت مجبورم😂

حلقه هولاهوپ بزنم زیاااااددددد و لاغر بشم و لباسایی ک دوس دارمو بخرمو بپوشم

و ارایش کنمو خوشگل بشم و این ورمم بره و دماغم بشه مثل قبل

دیگه دلم میخوا راحت پله ها رو بالا پایین کنم و راحت بشینم و بلند شم و رو دلم بخوابم

برم خونه مامانم بعد از ۹ماه😥😔

برم بغل همسرم راحت جا بشم و بی استرس...(بعد از ۷ماه)🙈

خداروشکر که دارمت❤❤💙
الان که حامله نیستم ولی خب دوران حاملگی دلم واسه دویدن رو شکم خوابیدن کشتی گرفتن با جناب همسر خیلی ت ...

واااای اره واقعا... بخصوص رو شکم خابیدن و جامپینگ روی تخت😂😂😂 ای جان.... لذتی داره مثل خاروندن جای کش جوراب روی پا😂

من یادمه تو بارداری دلم میخواست به شکم بخوابم

بعد زایمان حتما اولین کارت همین بوده و از خوابت حسابی لذت بردی😉😍😍😍

واااای اره واقعا... بخصوص رو شکم خابیدن و جامپینگ روی تخت😂😂😂 ای جان.... لذتی داره مثل خاروندن جای ...

😂😂😂😂دقیقا .من ۲۰ کیلو اضاف کرده بودم خیلی پف کرده بودم باورت میشه ماه اخر پسرعموم منو نشناخته بود باهاش سلام علیک کردم رفته بود به خانومش گفته بود این کیه بهم سلام داد😂دوست داشتم لاغر بشم

دماغم شده بود اندازه کف دست

انشالله به همین شب عزیز عیدیتو بگیری و بیای خبر بارداریتو بهمون بدی❤💜عیدتونم مبارک

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
2706