2737
2739
عنوان

سوال دارم میشه بیاین

111 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من شوهرم آزمایش اسپرم داد و یکم تحرک و تعداد کمه ،، بنظرتون تا ماه بعد قرص و تقویتش کنم کافیه ،،  که میشه 45 روز دیگه اقدام کنم مشکلمون حل شده یا نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم جواب سوالتونو ولی از خدا میخوام ب حرمت امشب یک نی نی خوشگل و موشگل سالم بهتون بده  

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن

طوب دوره تشکیل اسپرم سه ماهه..پ ینی اسپرمی ک شما الان میبینی سه ماه پیش روند تشکیلش شرو شده تا حالا ک خارج شده از بدن... پس دارویی ک استفاده میکنه تاثیرش روی اسپرماییه ک حالا درحال تولیدن و سه ماه دیگه میان در فرایند خروج

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2738

متاسفانه شوهرمنم همین مشکلو داره که سه ماه پیش رف دکتر و بهش داروی تقویتی مثل زینک ، ویتامین ای، کلیسم و از این چیزا داد و گف سه ماه بعد دوباره بیا آز... که بعد کرونا میره

متاسفانه شوهرمنم همین مشکلو داره که سه ماه پیش رف دکتر و بهش داروی تقویتی مثل زینک ، ویتامین ای، کلی ...

منم زینک و سلن پلاس کلومیفن ،، اپو پنتوکسی ، ای و سی  براش گرفتم میگن خیلی خوبه

منم زینک و سلن پلاس کلومیفن ،، اپو پنتوکسی ، ای و سی  براش گرفتم میگن خیلی خوبه

اره خوبه، ان شاالله که به عزت خدای عزوجل اولاد سالم و صالح توی دامن شما و همه کسایی که آرزوشو دارن قرار بگیره الهی آمین و همچنین برای من 😔

اره خوبه، ان شاالله که به عزت خدای عزوجل اولاد سالم و صالح توی دامن شما و همه کسایی که آرزوشو دارن ق ...

انشالله خدا نظری به همه میکنه ،، من یه دختر دارم اگه خدا بخواد میخوام اقدام کنم برای پسر شدن جنسیت 

انشالله خدا نظری به همه میکنه ،، من یه دختر دارم اگه خدا بخواد میخوام اقدام کنم برای پسر شدن جنسیت&n ...

خب پس یکی که داری دومی رو هم خدا میده

من هیچی ندارم، ان شاالله خدا به همه ببخشه

2706