2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیست مشکلی ایجاد نمی کنه سه ماه خیلی دیر نیست وایستا تا ۶ ماه اگه نشد بعد برو واسه درمان بستگی داره چند وقت جلوگیری داشتی 

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !
2742
2738
کیست مشکلی ایجاد نمی کنه سه ماه خیلی دیر نیست وایستا تا ۶ ماه اگه نشد بعد برو واسه درمان بستگی داره ...

من سه سال جلوگیری طبیعی داشتم یعنی تاثیر داره ک۶ الان ۷ ماهه نمیشه

منم ۱۰ماه اقدام بودم حامله نشدم دیگه رفتم سونو گفت کیستی داری ک مشکلی نداره بعداز چند ماه ک شوهرم هم رفت آزمایش و سونو فهمیدیم شوهرم واریکوسل داره همه اولش بهم میگفتن تا یکسال طبیعی هست حالا پشیمون هستم چرا از همون اولش هردوتامون نرفتیم دکتر

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
من سه سال جلوگیری طبیعی داشتم یعنی تاثیر داره ک۶ الان ۷ ماهه نمیشه

۳ سال زمان کمی نیست ولی نا امید نشو ۶ ماه تا یک سال طول میکشه 

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !

من تجربه خودم بهت میگم انشالله ک این ماه حامله بشی ولی بهتره ک هردوتاتون برین دکتر

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
من تجربه خودم بهت میگم انشالله ک این ماه حامله بشی ولی بهتره ک هردوتاتون برین دکتر

اره خودمم همینجوری فکر میکنم اخه سی سالمه ،دیر اقدام کردیم به بارداری قصدم جدی بود برم دکتر که کرونا پیش اومد حالا میگم این ماههم صبر کنم بعد کرونا برم.

2706