2737
2734
عنوان

دیگه همه‌چی تموم شد دارم طلاق میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1417 بازدید | 93 پست
ببین من در مورد خیانت به این نتیجه رسیدم که واقعا باید بیخیالش شد چون هیچ زنی توانایی جلوگیری کردن ا ...

خب این میگه من خدا و این‌چیزا رو قبول ندارم

هیچی رو قبول ندارم

نمیدونی چقدر سختمه ک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه ۴ساله من دارم پا پیش میزارم بخدا خورد شدم

تو اصلا با صحبت کردن و پا پیش گذاشتن کوچیک نمیشی عزیزم این داره عاقل و بالغ بودنت رو نشون میده،اگه فکر میکنی که تمام تلاشت رو کردی و دیگه راهی نیست که هیچی پس بزار خودش اقدام کنه برای طلاق یا حالا هر چی.ولی اگه راهی هست ... 

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.یا مهدی جان ادرکنی.
2738
الان چطور باهاش حرف بزنم وقتی باهام خوب نیس

عزیزم لازم نیست هی انگولکش کنی و به کاراش حساس بشی یکم به حال خودش بزار ولی ب نظر من بمون سر خونه زندگیت و دعا و قران بخون مخصوص دعوای زن و شوهر

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  
خب این میگه من خدا و این‌چیزا رو قبول ندارم هیچی رو قبول ندارم نمیدونی چقدر سختمه ک

ببین عزیزم تا الان همه ی نظراتو خوندم من یک زنم با همین شرایط و اخلاقرشوهرم بدتر من تمام نظرات اون اقا رو قبول دارم همشوت درسته چون با جونم تجربه کردم همسرت نه روانیه نه دو قطبی نه هیچیه دیگه فقط خود خواهو زرنگه اون وقت خوشیا میخوادت بعد که ازت سیر میشه میخواد تو باشی پورنم باشه مشکلات ریزو کو چیک زندگیرم فقط تو کوتاه بیایو درست کنی برا همون تو مشاوره وقتی دیده راه دروی نداره گفته نمی خوادت برا خودت شخصیت قایل شو دنبالش نباش اگه ادم شد که هیچی اگرنه جدا شو خودتو کوچیک نکن حرفایه اون اقا رو باید طلا گرفت مخصوصا اونجایی که راه کار بهت نشون داد

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
ببین عزیزم تا الان همه ی نظراتو خوندم من یک زنم با همین شرایط و اخلاقرشوهرم بدتر من تمام نظرات اون ا ...

من کاملا قبول دارم اینایی ک شما گفتی رو

چون فقط تو خوشیاس ک خوبه باهام ولی ی مشکل خیلی بزرگ هس

من خیلی احساتی‌ام و واقعا میترسم جداشیم و بعدش من بدتر از الانم بشم

ببین من فهمیدم مشکلت چیه شوهرت ن معتاده ن مریض فقط دل زده شده ی دوستی داشتم فتوکپی شما،ببین گاهی مردا از دوس داشتن زیاد ازتوجه زیاد خسته میشن یجوری دل زده میشن طرف مقابلو مث کنه میبینن باخودشون میگن اه یکسره چسبیده بهم چرا غرور نداره هرکاری میکنم وقتی میبینه خودت واس خودت ارزش قاعل نیستی پس اونم قاعل نیس ازهمین الان شروکن ب بی محلی کردن انگار ن انگار ک وجود داره ب خودت برس ارایش کن بگو بخند یجوری وانمود کن ک نمیخوایش حتی اگه گف طلاق بگو تواگه یبار منو نخوای من هزاربار تورو نمیخوام شاید یکی دوماه طول بکشه ولی درس میشه،بازم خودت فکرکن ببین چ کاری درسته این نظرشخصیم بود ۲روز دیگه نیای فوشم بدی بگی تقصیره تو بود من دوستم دقیقا مثه شما بود همه این کارارو کرد بعده دوماهم اشتی کردن الانم میخوان بچه دارشن امیدوارم مشکلت حلشه

من کاملا قبول دارم اینایی ک شما گفتی رو چون فقط تو خوشیاس ک خوبه باهام ولی ی مشکل خیلی بزرگ هس من ...

منم خیلی احساساتیم ولی دنیا بیرحمه اینو ده روزه فهمیدمو هر روز به خودم میگم خدا هست ایمان هست ادمایه خوبم هستن کار هست زندگی جریان داره چه با شوهر چه بی شوهر قوی شو وابسته نباااااش دلتو محکم کن احساساتتو کم کن به جاش فکر و منطقتو بیار وسط شما اونو میبری پیش مشاور که تغییر کنه در صورتی که نمیخاد اونوقت چرا خودت نمیری که تغییر بدی خودتو 

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
2706