2737
2734

سلام خانما شایدمنویادتون باشه چون اکثرابامادرشوهرمم بحث دارم ولی بازم میگم من یکسالونیمه عروسی کردم و بامادرشوهرم تویه خونه زندگی میکنیم بعدازعید چنتااتفاق افتاد که مادرشوهرم هی غرمیزد که نمیدونم اولین نفرعیدکی اومده خونمون که اینقدراتفاق میوفته بعدمن باشوهرم داشتم اروم حرف میزدم مگه مامانت خودش اولین نفررفت بیرون که شنیدو هیچی نگفت تاشوهرم رفت حموم شروع کرددعواکردن که من خیلی خوبمو پاکم توچرامیگی چون دروبازکردی اینطوره گفتم من خودم اعتقادی ندارم به این چیزا ولی چون هی میگی گفتم خودت بازکردی

دوباره میگه نه توخیلی حاضرجوابی یه مادرشوهر میخواستی که بزنتت گفتم الان دیگه کسی جرعت نداره دست روکسی بلند کنه دوباره گفت این چیزایی که میخوری روزی منه منم گفتم حالاخونه راجدامیکنیم که روزیمونم جداشه اصن شمایه عروس میخواستی مثه همسایه که یکساله قهره نه منکه دارم میسازم گفت کیامیترسونی برو قهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرمم صداموناشنیداومدگفت چی شده بهش گفتم ورفتم بیرون نمیدونم دیگه چی ب مامانش گفت

حالامادرشوهرم شهرخودسون یه خونه داره ک باپول پدرشوهرمن گرفته ولی داده دست اون پسرش که ازشوهرقبلیشه به شوهرم میگم اونابفروش تااینجایه زمین بخریم دوطبقه بسازیم میگه نمیشه اون برادرم یکم سادس نمیتونه به مستاجری بنظرتون چکارکنم بگم مادرتوبفرست شهرشون؟

کسی که با مادرشوهرش زندگی میکنه.مجبوره زبونش رو کوتاه کنه.همیشه شرایط اینجوری نمیمونه که ،شاید جدا شدین از خانه مادرشوهر ....اونوقت سربلند میشی که بدون هیچ حرف و حدیثی و...از اونجا اومدی...خوب بودن خسته ،بدجنس بودن خیلی راحت ه.سعی کن تو آدم خوب باشی.

مادرشوهرت هم بذار غربزنه.تو گوش نده اصلا.

فقط با همسرت خوش باش .هرحرفی هم داری با هم تو خلوت بحرفین .اینجوری مادرشوهرت هم نمیتونه ازت سواستفاده کنه.

2738

راستی ۲دونگ ازاون خونه واسه منه ۱دونگ هم به اسم اون عروسشه یبارشوهرم گفت مامانم ازسهم خودش داده به اون الان یعنی منو شوهر۴دونگ داریم اگه بخوام بفرستم مادرشوهرمو برادرش پول نداره سهم ماروبخره

کسی که با مادرشوهرش زندگی میکنه.مجبوره زبونش رو کوتاه کنه.همیشه شرایط اینجوری نمیمونه که ،شاید جدا ش ...

اخه مثلاداریم اروم حرف میزنیم هی میگه هاچی گفتی منم محلش نمیدم...یامثلامهمون میاد هی میگه چایی بیارمیوه بیار یکی نیس بهش بگه من خودم میدونی چیاکی بیارم همه مهموناهم ازاین رفتارش ناراحتن

اونوقت به چه بهانه ای؟؟نمیگن عروس بهش رو نداد؟!

اخه همه فامیلاش اونجان میگم میخواست پیش شماباشه...اوناخودشونم میگن بیاد اینجابراش ی اتاق میسازیم توجیاطش خودش دل نمیکنه ازاینجا

2706