2737
2739

بچه ها من کلی کتاب تربیت فرزند خوندمو میدونم بچه رو نباید سرش داد بزنی یا تا قبل 5 سالگی باید اکثر مواقع به حرفش گوش کنی و ازین مطالب دیگه ولی الان فهیمدم همش چرنده 

دو سال و نیمه با بچم مدارا میکنم هر روز لجبازتر از دیروز میشه (در مورد قاطعیت و همه اینا میدونم و عمل میکنم ولی نمیشه برا همه بچه ها نسخه کتابا رو پیچید اونم کتابهای غربی) 

الان ی مدته کار بد میکنه سرش داد میکشم بی محلی میکنم و باهاش حرف نمیزنم بهتر حرف گوش میکنه دیگه به حرف این کتابها عمل نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داد ميكشي سر بچه ٢.٥ساله???

🤐🤐🤐🤐🤐🤐

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2728
تجربه من با دوتا بچه اینه ک از رو کتاب بچه تربیت نمیشه کرد بچه از رفتار پدر و مادرش همه چیز رو یاد ...

اون که آره از رفتار پدرمادر یاد میگیره

ولی بچه ها یک سری رفتارای مخصوص به خودشونو دارن تو ژنشونه اونا رو اگه با جدیت باهاشون برخورد نکنی هر روز بدتر میشن

منم این حرف ک بچه تا ۷ سالگی پادشاهی کنه قبول ندارم

ی فامیل داریم گوشو گفتار بچشه.اینقدر بچش زبون درازو بی ادبه ک نگو .حرف حرف خودشه

بستگی ب رفتار اطرافیانش داره.بستگی ب رفتار پدر مادرش داره

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
2738

یا کتاب ها رو درست نخوندید 

یا کتابِ درست نخوندید 

با داد زدن فقط عزت نفس بچه رو از بین میبرید

بله بچه به حرف شما گوش میده از ترس

اما به مرور یه آدم بدون اعتماد به نفس میشه و حرف همه رو گوش میکنه

میشه یه آدم بی اراده

و در نهایت چی داریم

یه کشور با مردم بی اراده..

تفاوت جامعه ما با جوامع پیشرفته از همین جا شروع میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

مشخص نیست شما چه کتابی و نوشته چه کسی خواندید 

ممکن اصول کلی بوده نه خاص فرزند شما 

یافته های روانشناسی رشد دقیق و علمی است اما کاربرد ان برای فرزند شما باید خاص فرزند شما باشد همیشه مشورت با یک متخصص و رفع ابهام از برداشت شما از منابع تربیتی بهتر از فقط خواندن منابع تربیتی است

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

فروید میگه شخصیت یه انسان تا 5سالگی شکل میگیره بعد اگه ادم بخواد هرچی بچه گفت گوش کنه فاتحه اون مادر خوندس... کتکش نزن داد و فریادم نکن وقتی از یه سری چیزها محروم شد و باهاش قهر کردی و تحریم شد رفتاراشو درست میکنه

تو نخ ما نباش گره میخوری