2737
2734
عنوان

کسی تونر بایودرما داسته

1179 بازدید | 16 پست

من میخوام این محصول بخرم ولی نمیدونم تونر با میسلار (پاک کنده ارایش ) من دنبال تونرم کسی اطلاع داره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند ساله صورتیشو دارم و استفاده میکنم. با هیچی عوضش نمیکنم خیلی راضیم ازش

شما به عنوان تونر میزنی اخه روش زده محلول پاک کننده ارایش میخوام بدونم‌اگر تونر بخرم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
اره خوبه واسه پوستاي مختلط و چرب

خب تونر یا میسلار ؟ من دنبالم تونرم

میسلار واتره ولی میگن تونرم هست. من تونرم جدا استفاده میکنم. از این به عنوان پاک کننده استفاده میکنم

تونر چی میزنی ؟ یعنی فقط ارایشتو باهاش پاک میکنی؟

2738
تونر ویتامین ای بادی شاپ مال پوستای خشکه

شما از کجا خریدی من پیدا نکردم این مارک

باید به آنلاین شاپا سفارش بدی عزیزم. البته الان که کلا مرزا بسته س کسی سفارش نمیگیره مگر اینکه موجود ...

خب شما یه انلاین شاپ مطمعن میشناسی بهم‌معرفی کنی هرجا میگردم نبست

2706