2752
2734
عنوان

نقد و بررسی قانون جذب.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2043 بازدید | 125 پست
این قانون در حدود مقدورات جسمی و روانی انسان و همچنین تأثیر بر بخشی از افکار و احساسات دیگر مردمان و ...

برای شما توضیح دادم

وقتی به ذهنت تلقین کنی لیاقت این ماشین رو من دارم و مدام عکسشو ببینی و بپذیری اون ماشین برای تو میشه ذهن شما بخاطر تلقینی که بهش شده در مسیر رسیدن به اون ماشین گام برمیداره و طبیعت راهی رو به شما نشون میده که به اون ماشین دست پیدا کنید

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️
نظر شخصیمه...خدا تعیین کننده هست وبس حس خوبی ندارم به قانون جذب یجوری کفر هست انگار یعنی به من این ح ...

بله درسته.....

رحمت الهی وسیعه.....

و خداوند رحمتش بر غضبش سبقت داره .....

و همواره با رحمتش با انسان ها برخورد میکنه....

اگر با مشیّت الهی هماهنگ باشیم٬عالم هستی در اختیار ما قرار میگیره .....

زیرا میل خودمون رو الهی کردیم....

و‌ خدا ما را از خودش میدونه و بخل نمیورزه....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای شما توضیح دادم وقتی به ذهنت تلقین کنی لیاقت این ماشین رو من دارم و مدام عکسشو ببینی و بپذیری ا ...

از نظر علمی اثبات شده است؟؟؟!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
برای شما توضیح دادم وقتی به ذهنت تلقین کنی لیاقت این ماشین رو من دارم و مدام عکسشو ببینی و بپذیری ا ...

این طبیعتی که شما میگید یا همون کائنات مگر برای انسان خلق نشدن؟؟؟!!!

مگر مثل یک غول چراغ جادو عمل نمیکنن؟؟!!!!

مگر انسان مثل یک فرامان روا نیستش که به کائنات فرمان میده؟؟!!!

پس چرا به یک باره خواسته اش رو برآورده نمیکنن؟؟!!

مگر آزار دارن؟؟!!!

2731
این طبیعتی که شما میگید یا همون کائنات مگر برای انسان خلق نشدن؟؟؟!!! مگر مثل یک غول چراغ جادو عمل ن ...

😐عزیزم متوجه منظور شما نمیشم!

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️
ببینید دعا کردن و شکر گزاری در قانون جذب به صورتی که ما در دینمون داریم نیستش.... راز دعا احساس نیا ...

در قانون جذب میکنه شکرگزاری کن حتی بابت چیزهای نداشتت و تا خدا همونا رو بهت بده و شکرگزاری کن بابت نعمت های داشتت تا خدا برکت بده به نعمت هات که عینا همین جمله در قران و روبات حتی ادبیات ما هست که هرکس شکرگزاری کنه به نعمت می افزاییم و هرکس کفر بگه از نعمتش کم میکنیم این نظر شخصی شماس که راز دعا و شکرگزاری در قانون جذب تخیله البته درسته که راز دعا در دین رسیدن به تقواس ولی خدا همیشه به ما گفته هرچیزی که میخاین دعا کنین و از من بخاین و چهارچوبی براب خواسته های ماتعیین نکرده چه بسا همون خواسته من در جهت صلاح و مصلحت همه باشه که اتفاقا در قانوت جذب تاکید میکنن این عبارت رو بکار ببرین...درکل قانون جذب منافاتی با اصول دینی نداره و چه بسا همسو اونه پیشنهاد میکنم راجبه کوین ترودو و راندا برن مطالعه کنین متوجه میشین 

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
در قانون جذب میکنه شکرگزاری کن حتی بابت چیزهای نداشتت و تا خدا همونا رو بهت بده و شکرگزاری کن بابت ن ...

از دید اسلام تمام جهان در دست خداونده و او بی دریغ به انسان میبخشه....

معیار بخشش او درست زندگی کردنه.....

و هر کدوم از موهبت ها ونعمت ها ی خدا اگر موجب دوری از ارزش های انسانی بشه از او گرفته میشه.....

و در زندگی ابدی بهره ای بهتر خواهد یافت.....

و این با هدف غول چراغ جادو ی کائنات که تنها به قدرت تجسم پاداش میده و با ارزش های انسانی کاری نداره متفاوته!!!!!

رشد و شکوفایی انسانی هدف خداونده از بخشیدن نعمت ها....

آیا اهداف قانون جذب هم همینه یا کامیابی منهای اخلاق؟؟؟!!!

از دید اسلام تمام جهان در دست خداونده و او بی دریغ به انسان میبخشه.... معیار بخشش او درست زندگی کرد ...

😄عزیز کسی منکر قدرت بی پایان خدا نیست اتفاقا این دو در راستای همن خداوند خودش هزاران بار تاکید کرده دعا کنید از من بخاین هر خواسته ای دارین بگین حتی ما شیعه ها برای دعا کردن متوسل به ائمه هم‌میشیم بعنی شما میخای اصل حرف خدا رو ببری زیر سوال که گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا؟خدا ما را برای زجر کشیدن خلق نکرده مارا برای بهترین زندگی خلق کرده این جبرگرایی که شما داری برای من توضیش میدی با تمام باورهای مسلمانا و شیعه ها مغایره..خدا گفته حتی مهلت مرگ هم میشه با دعا و درخواست تغییر کنه سرنوشت همه ما دست خودمونه و این اصل دینه..منکر نمیشم که قانون جذب تمرکز اصلیش روی نعمتهای دنیاییه ولی کسی که نیروی خدارو ببینه و نعمتش به سمتش سرازیر بشه قطعا به ایمان بالاتری هم میرسه😊

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈

اگه اون ماشین به مصلحت نبود چی؟

فرق دعا با قانون جذب همینه...وقتی دعا میکنی از خدا میخوای هرآنچه به مصلحتت هست و باعث عاقبت بخیریت هست جلو روت بذاره...ولی قانپن جذب یعنی خودت میخوای و مهم نیست که باعث رشدت هست یا نه...

وخداهم این دنیا رو با قانون جلو میبره نه با معجزه...کاش این تمرین هایی که به روح میدیم برای جذب وسیله و شخص...رو برای شناخت و پیدا کردن خدا بذاربم و روحمون رو متوجهش کنیم چون به هرچیزی فکر کنی روحت هم بهش توجه میکنه 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
😄عزیز کسی منکر قدرت بی پایان خدا نیست اتفاقا این دو در راستای همن خداوند خودش هزاران بار تاکید کرده ...

ببینید من نگفتم شما منکر قدرت خدا شدید.....

چیزی که قانون جذب رو زیر سوال میبره انسان محوری و تکیه دادن بر افکار و قدرت تجسم خودشه....

یعنی اصالت بیش از اندازه دادن به افکار و تخیلات خودشه....

و همچنین روح امانیسمی در این قانون کاملا مشهوده.....

اسلام به ما می آموزه که به هر چیز هوشمندانه بیندیشیم ....

و اگر درست بود بپذیریم و زندگی خودمون رو بر اوهام قرار ندیم...

قرآن کریم کسانی که به افکار سست و ظن و گمان عمل میکنن سرزنش میکنه....

اثبات ناپذیری و غیر عقلانی بودن ادعاهای قانون جذب پذیرش اون رو با آموزه های قرآن ناسازگار میکنه....

مگر زمانی که شواهد علمی و آموزه های حساب شده ای رو اون صورت بگیره....

و همچنین ما روایات بسیار زیادی داریم مبنی بر این که غرق شدن در آمال و آرزوهای دنیوی چه خسارات جبران ناپذیری به انسان وارد میکنه.....

اشکال قانون جذب هم همینه که هر تفکر و انرژی رو دربرمیگیره.این کار با آموزه های دین در تضاده

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببینید من نگفتم شما منکر قدرت خدا شدید..... چیزی که قانون جذب رو زیر سوال میبره انسان محوری و تکیه ...

صد درصد موافقم که نباید چیزی رو بدون اندیشیدن قبول کنیم و زندگیمونو بر پایه خرافات بنا کنیم گرچه اینکه خدا به ما چنین قدرتی داده یا نداده از قوه تشخیص من و شما خارجه پس نمیتونین به اون برچسب اوهام بزنین هروقت تونستین دروغ بودنشو اثبات کنین اون موقع بگین اوهامه این قانون مغایرتی با حرف خدا نداره  خیلی جاها در راستای اونه...من انسان محوری توی این قانون نمیبینم گرچه خدا قدرت های ذهنی فوق العاده ای به بشر داده که هنوز یک صدم اون کشف نشده خیلیا از اون نتیجه واقعی دیدن از جمله خودمن من قانون جذب رو چیز جدیدی نمیبینم هزاران سال پیش بزرگای ما به این نکته ها اشاره میکردن و همینطور پیامبرای ما ولی الان اومدن بیشتر گسترشش دادن..به هرحال موفق باشین😊

اگه اون ماشین به مصلحت نبود چی؟ فرق دعا با قانون جذب همینه...وقتی دعا میکنی از خدا میخوای هرآنچه به ...

اتفاقا تو قانون جذب میگه میتونی به سه حالت خواستتو تجسم کنی..۱ اینکه با جزئیات کامل اونو بخای ۲.یه شمای کلی از خواستت درنظر بگیری ۳.به خدا اعتماد کنی و فقط ازش بخای هراونچه برات بهترینه برات انجام بده مدام درحال شکرگزاری باشی..ما وقتی دعا میکنیم هم خیلی وقتا به مصلحتمون فکر نمیکنیم و وقتی خدا مستجابش میکنه پشیمون میشیم اینجا هم دقیقا همینو اشاره کرده

صد درصد موافقم که نباید چیزی رو بدون اندیشیدن قبول کنیم و زندگیمونو بر پایه خرافات بنا کنیم گرچه این ...

بدون شک فکر و احساس انسان قدرتمنده...

و میتونه نیروهای الکتریکی را که در سلول های عصبی منتقل میشه کنترل کنه....

علم هیچوقت قانون جذب رو در ابعاد مورد ادعا اثبات نکرده و تنهابه تأثیر ذهن و ابزارهای آزمایشگاهی بر وضعیت ذرات بنیادین و حالت دوگانه ی ماده و انرژی مربوط میشه...

نه تأثیر تجسم و احساس یک نفر بر خانه و اتومبیل مورد علاقش!!!!

خرافات معمولا همینجوری شکل میگیرن .....

یعنی واقعیت هایی وجود داره اما باور خرافی از حدود واقعیت فراتر میره ودروغ هایی رو با حقیقت درمی آمیزه.....

هیچ خرافه ای که از آغاز تا انجام و در تمام لایه ها دروغ باشه وجود نداره...

تمام خرافات با یک واقعیت در ارتباط هستند....

اما اون رو تحریف میکنند و به طور نادرستی درمیارند......

شما هم موفق باشی دوستم......

من بهش معتقدم دقيقا با وجود قانون جذبه كه ميشه قدرت خدا رو تو افرينش انسان بهتر ديد با قانون جذب م ...

انسان بدون این قانون هم موجود مختاریه!!!!

مروّجان این قانون میگند بدی هارو نبینید٬به جنگ فکر نکنید و به ظلم و ستم هایی که در جهان میشه نیندیشید......

به نظر شما چه کسی از این حرف ها بیش از همه منفعت میبره؟؟!!

این تئوری ها به نفع سلطه گران و ستم پیشه گانه یامظلومین جهان؟؟!!

مگر امام حسین نفرمود دشمن ظالم و یار مظلوم باش؟؟؟!!!!!

به نظرتون این انسان مختاره؟؟!!!

عزیزم این قانون مطابق فرهنگ و خرد قومی و اسلامی ما نیست.....

ما در دین خودمون موارد کاستی رو بهتر میتونیم جبران کنیم.....