2733
2739
عنوان

نقد و بررسی قانون جذب.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 125 پست
من قانون جذب رو قبول ندارم. اما با چیزایی که ازش خوندم منافاتی با دین و مذهب نداره

قانون جذب برای کسی که در مسیر خود سازی حرکت نمیکنه ناکارآمده و بیهوده.....

و برای کسی که در مسیر درست حرکت میکنه بی معنا.....

چون او این قانون رو به صورت دیگه ای تجربه میکنه.....

قانون جذب انسان رو منشأ قدرت دونسته و منبع اون رو درونی  تصور میکنه......

در حالی که این نیرو نزد آفریدگار جهان و بیرون از وجود انسانه.....

البته راه دست یابی به اون از رهگذر تحولات درونی میگذره.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

خداوند در حدیث قدسی میفرمایند:أنا عند ظنّ عبدی المومن......

من در گمان بنده ی مومن خود هستم.....

انسان اگر به پروردگار خود امید داشته باشد پروردگار او مطابق همان امیدش با او برخورد میکند.....

و به این لحاظ است که نباید انسان ها فکر کنند خودشان در امور خود نقش اساسی دارند.....

وعلت موفقیت خود را نگاه مثبت خود بدانند...

بلکه نگاه مثبت آنها به عالم٬ اگر با مشیّت الهی هماهنگ باشد منجر به تحقق آن چیزی میشود که آنها امید دارند آن چیز انجام گیرد.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از آموزشها.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2728

تلقین کردن و باور داشتن در تحقق یک موضوع چقدر موثر است؟؟؟!!آیا اگر خواب فردی رو چنین تعبیر کنند که یک غده در گردنت به وجود می آید و واقعا او باور کند ٬نفس او آن غده را ایجاد میکند؟؟!!

نفس به جهت آنکه یک حقیقت وجودی است ٬به اذن الهی قدرت ایجاد دارد و حد و اندازه ی قدرت و ایجاد آن به اندازه ی یقینی است که دارد و اتصالی که با عوامل برتر وجود برقرار کرده که نمونه های آن را در سیره ی انبیا و اولیای معصومین داریم.....

ولی این طور نیست که هر باوری بتواند نقش ایجاد کنندگی پیدا کند ...

زیرا آن باور باید با سایر اعضای نظام هماهنگ باشد....

و نمیتوان گفت  اگر کسی باور کرد یک غده در گردنش به وجود می آید ٬حتما نفس او آن غده را ایجاد میکند....

بلکه اگر کسی اهل یقین شد و متوجه ی حقایق عالم گشت قدرت ایجاد کردن پیدا میکند....

چون اندیشه ی او با سایر اعضای نظام الهی هماهنگ است.....

عزیزم اصل مهم تو قانون حذب شکرگزاری از خداست حتی چندین کتاب از معجزه شکرگزاری نوشت از راندا برن تا . ...

ببینید دعا کردن و شکر گزاری در قانون جذب به صورتی که ما در دینمون داریم نیستش....

راز دعا احساس نیاز و وابستگی و شکستگیه....

اما راز قانون جذب تخیل بی نیازی ٬دارایی٬خود محوری و خود کامیه.....

دعا و شکر گزاری از انسان عبد میسازه.....

ولی قانون جذب انسان رو به فرمان روای تخیلی کائنات تبدیل میکنه.....

دعا و شکر گزاری انسان رو به فضائل تقوا٬بخشایش٬بندگی٬مهربانی و....آراسته میکنه...

اما قانون جذب انسان رو در تخیلات و رویاهای رنگارنگ و آرزوهای دراز غرق میکنه....

وخود محوری و منفعت طلبی و لذت جویی رو درونش نیرومند میکنه!!!!

همانند انگاری قانون جذب با دعا و شکرگزاری اشتباهیه که ما رو از درک ارزش گنجی نامحدود غافل میکنه و با تخیلات محدود سرگرم میکنه....

ورود و خروج دعا زمین تا آسمون با قانون جذب فرق میکنه....

در قانون جذب این نیروی انسان زمینی و تخیل اون هستش که نتیجه روتعیین میکنه.....

در حالی که در دعا نیروی الهی تعیین کننده است....

2738
ورود و خروج دعا زمین تا آسمون با قانون جذب فرق میکنه.... در قانون جذب این نیروی انسان زمینی و تخیل ...

هیچوقت از این قانون جذب و این چرت و پرتا خوشم نیومده

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من قانون جذب رو قبول ندارم. اما با چیزایی که ازش خوندم منافاتی با دین و مذهب نداره

ادعای قانون جذب در اتفاقاتی که در اختیار فرد هستش قابل قبوله....

البته باکمی اصلاح از سمت منابع دینی تأیید میشه...

اما این قانون آمیخته شده با واقعیت و خرافات....

و واقعیات ماورای توهماته....

و این آمیختگی باعث میشه خرافات به چشم ما نیان!!!!!

هرچیزی توی دنیا دارای انرژی هست

صحبت ها و افکار ما هم دارای انرژی هستن 

من قانون جذب رو به چشم توی زندگیم دیدم و متوجه تاثیر گذاری افکارم توی زندگیمم شدم

ضرب المثلی هست ک میگه شکر نعمت نعمت افزون کفر نعمت از در کند 

دقیقا به قانون جذب اشاره داره

وقتی مدام بگی خدایا شکرت انرژی های مثبتی که میفرستی باعث اومدن و برگشتن نعمت های دیگه هم میشن

ذهن ما کامل در اختیار خودمونه 

مثلا خیلی ها هستن میگن مغز من منو ساعت ۱۱ بیدار کن و مغز شمارو در ساعت ۱۱ بیدار میکنه

یا وقتی عمل جراحی یه عضوی رو میبینی همون عضو درد میگیره ناخودآگاه بخاطر تلقینی که شما به ذهن‌ میکنی 

وقتی تلقین کنی لیاقت ثروت و پول داری مغزت میپذیره و ناخودآگاه در جهت پول و ثروت گام برمیداره

این هیچ تناقضی با دین نداره 

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️
هیچوقت از این قانون جذب و این چرت و پرتا خوشم نیومده

اینجور نگید.....

ممکنه به قانون جذبیا بر بخوره.....

اینجور نگید..... ممکنه به قانون جذبیا بر بخوره.....

نظر شخصیمه...خدا تعیین کننده هست وبس حس خوبی ندارم به قانون جذب یجوری کفر هست انگار یعنی به من این حس رو میده

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
هرچیزی توی دنیا دارای انرژی هست صحبت ها و افکار ما هم دارای انرژی هستن  من قانون جذب رو به چش ...

این قانون در حدود مقدورات جسمی و روانی انسان و همچنین تأثیر بر بخشی از افکار و احساسات دیگر مردمان و حیوانات درسته.....

همچنین در مورد تأثیرات افکار منفی نیز تا حدود زیادی این قانون درست میگه....

اما در مورد ارتباط انسان با جهان و دست یابی به آرزو هایی نظیر اتومبیل و خانه و.....نه تنها شواهد علمی و تجربی بلکه دلایل دینی بر اون نداریم!!!!

2706