2737
2734
عنوان

نقد و بررسی قانون جذب.....

2028 بازدید | 125 پست

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیار گفته میشود که میتوان سال۲۰۰۶را مهم ترین سال تاریخ بشریت در طی قرون متمادی دانست.....

چراکه در این سال فیلمی آمد که تمام جهان و گیتی را لرزاند و از بزرگترین راز جهان پرده برداری کرد.....

فیلم «راز»که تشریح کننده ی یک قانون متافیزیکی به نام قانون جاذبه میباشد که بنابر گفته ی افراد حاضر در مستند یک قانون همواره برقرار در کل عالم است .......

مثل قانون گرانش زمین(یک سنت مطلق الهی)میباشدو تاکنون در سرتاسر جهان نتایج مثبتی به همرا داشته است.....

اگر بخواهیم اهم مفاد این مستند را در چند جمله بگوییم آنست که میگوید:

۱-فکر مثبت داشتن درباره ی هر چیزی که میخواهیم به دست آوریم (اعم از ثروت و سلامتی وعلم و....)مستوجب ایجاد احساسات مثبت درباره ی آن شده و باعث ایجاد فرکانسی به کائنات می گردد که باعث میشود ما مطلوب خود را به سمت خود جذب کنیم.....

(خدا و اهل بیت را داشته باشی یا نداشته باشی)خودت عامل جذب خوبی و بدی به سمت خودت هستی.....

۲-غیر ممکن است که احساسات بد داشته باشیم در حالی که فکر های خوبی داریم....

دوستان گرام بنده با نی نی یار هماهنگ کردم که اگر تاپیک گزارش خورد برش گردونن......

پس سعی نکنید با گزارش زدن و بی احترامی کردن و جو تاپیک رو به هم ریختن باعث تعطیلی تاپیک بشید.....

چرا که کار بیهوده ای میکنید!!!!!

توهین.ممنوع#  

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

چقدر جالب   

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهنمایی میکنید عزیزم   

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2728

بالاخره تاپیک زدی؟ دمت گرم. حیف که نوزادم بغلمه وگرنه پا به پات بحث میکردم👍👍

موفق باشی

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

عزیزم اصل مهم تو قانون حذب شکرگزاری از خداست حتی چندین کتاب از معجزه شکرگزاری نوشت از راندا برن تا ...

قانون جذب هیچ منافاتی با دین و خدا و اهل بیت نداره

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
2740

من قانون جذب رو قبول ندارم. اما با چیزایی که ازش خوندم منافاتی با دین و مذهب نداره

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

قرآن میفرماید:« ما تَسْقُطُ مِن وَرَقةٍ الا یَعلَمُها»یک برگ فرو نمی افتد مگر آنکه خداوند از آن آگاهی دارد و به اذن حضرت رب انجام میشود....

با شناخت خود و نحوه ی حضور خود در بدن٬میفهمیم چگونه دنیا در قبضه ی رب العالمین است.....

نتیجه ی چنین نگاهی آن میشود که انسان احساس میکند در آغوش پروردگار عالم زندگی میکند و نه منفّک وتنها و منزوی.....

بیشترین مشکل آدم ها این است که احساس میکنند در این دنیا تنهایند......

آری اگر کسی تنها شد٬واقعا دنیا برایش جهنم میشود....

ولی این واقعیت ندارد....

حقیقت آن است که همه زیر سایه ی حضرت رب العالمین هستیم که حضوری همه جانبه دارد.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
مطالب رو دارم تایپ میکنم......

تشکر عزیزم