2733
2739
نزن اين حرفو عزيزم ناشكريه خدا همهههه بنده هاشو دوست داره اما اگه سختي ميبيني يا ميكشي خدا ميخواد ا ...

خوش بحالت چ خوب به دنیا نگاه میکنی

من الان یه هفتس فقط شب و روزم شده گریه و حالم بده خدا هم هر وقت چیزی خواستم بهم نداده تنها دل خوشیمم  ازم گرفت و الان کلا ناامیدم 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دیگه اشکم خوشک شده خوشبحالت خالی می کنی

چ فایده بعدش چشمان میشه مثل بادکنک عالم و آدم میفهمن که من دوباره گریه کردم 

جای من نیستی  درد من رو نچشیدی ان شاء الله روزی مثل من پدرت مادرت خواهرت از دنیا رفت ارث پدری ...

خوب ببخشید...من که از زندگی شما خبر ندارم...قصد بدی ام نداشتم.اونم به خاطر قسمت اول حرفتون گذاشتم قسمت رو خودمم قبول دارم........................................

2738
من واست صلوات نذر كردم عزيزدلم خدا ب دلت ارامش بده بخدا من داستان زندگيمو اينجا گذاشتم همه ميگفتن چ ...

خدا کنه ولی دیگه اصلا امیدی برام نمونده تنها امیدمم ۹ فروردین ازم گرفت 

جای من نیستی  درد من رو نچشیدی ان شاء الله روزی مثل من پدرت مادرت خواهرت از دنیا رفت ارث پدری ...

منم مثله تو همه مدل بدبختی کشیدم 

ولی اصلا نمیتونم‌ باور کنم چون خدا دوستم داره اینکارارو باهام میکنه اتفاقا برعکس همش بهش میگم چرا اینقدر با من دشمنی داری چرا نمیزاری نفس بکشم خسته شدم 😭😭😭😭😭

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
هنوزم نا اميدي من نميدونم اون چي بوده ولي مطمئن باش ي مصلحتي توش بوده و قطعا خدا بهترينشو برات براور ...

الهی آمین بعد از افسردگیم تنها امیدم بود که اونم خودش داد و خودش گرفت ازم

2706