2733
2734

وقتی درست شد ی روز دوروز بزارش بیرون توفضای گرمه خونه نزارش تویخچال  میشه مثل ترشیه قره قروت

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماست شیرین خوشمزه رو ببر یه ساعت بذار تو افتاب ترش میشه 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
میگم که باماست پاستوریزه هرکاری کنی ماستت شیرین میشه ولی خب ماست زیادتری بریزتوشیرشایدبهترشه مثلابرا ...

دیروز درست کردم از ۳بعد از ظهر تا۱۰شب زیر پتو کنار بخاری بود ماستشو بیشتر زدم شیرمم یه خوردا نسبت به همیشه داغ تر بود ماستش عالی شد با همون چوپانه پاستوریزه درست کردم ماست دیگه نداشتم

دیروز درست کردم از ۳بعد از ظهر تا۱۰شب زیر پتو کنار بخاری بود ماستشو بیشتر زدم شیرمم یه خوردا نسبت به ...

اره بایدشیرش ولرم نباشه یکم به داغی بره طوری که انگشتتوتوی شیرفروکنی گرم باشه ولی نسوزونه زیادم داغ باشه ماستش بریده بریده میشه نوش جون