2737
2734

بچه ها گاوصندوق شوهرم روي رمز نيس كليد روشه دستگيرشو بدي پايين باز ميشه!ديشب داشت از توش وسايل برميداشت دستگيره رو داد پايين بعد از سر بيكاري با رمزش شروع كرد ور رفتن!!شروع كرد فحش دادن و جيغو داد كردن ك تو كردي تو با رمزش ور رفتي خرابش كردي!توش ٤٠ هزار دلار پول داره شروع كرد اونارو شمردن بعد افتاد به جون من ك ٢ هزار دلارم نيس تو دزديديش!!!بعد گف هرروز از جيبم پول ميدزدي!!درحاليكه بچه ها ٢ ساله بيكاره شوهرم اصلا پولي نداره ك من بخام بدزدم از جيبش!!بقران من اصلا رنگ گاوصندوقشو نميدونم چي هس!!الانم از نمايندگي آدم آورده يارو ميگه آره آقا بدجور با رمزش ور رفتن صداي اين بيشرفم ميومد ك ميگف آره دزده خيلي حرفه اي هس!!!بچه ها من چيكار كنم اصلا موقعيت طلاق ندارم يه دختر ٤ساله دارم مهريه ندارم پدر ندارم جايي برا رفتن ندارم!!ميترسم برم به پدر مادرش بگم اسمم بيفته سر زبونا😞

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا مگه میشه شوهر ادم تهمت بزنه 

چقد بیشخصیته شوهرت 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببخشیدا ولی خیلی یشرفه شوهرت

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
2740

ای وای.اخه مگه ادم به زنشم تهمت دزدی میزنه؟قبل از این اتفاقا رابطتون چطور بود؟شاید یه دلخوری از قبل داشته و خواسته تلافی کنه

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

هیچی نگو 

محلش نده 

ولی دیدی آروم شد یه قران ببر و‌لگو بین من و تو این قران قضاوت کنه

از بی کسی و‌... نگو 

به خانواده شوهرتم حرفی نزن ابدا

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست

من جا تو بودم جدی جدی میدزدیدم تا حالش جا بیاد شما که حرف و کتکشو میخوری حداقل بزار دلت خنک باشه بدونی یکاری کردی که حرفشم خوردی😐😐😒😒😒

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍💜
2706