2733
2739
عنوان

بچم هنوزم عادت نکرده بخابه

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 22 پست

آخه بچه های کوچولو ب این روش ابراز نیاز میکنن

یه جورایی جلب توجه

میگه ب نیازام ک خ برام مهمن بیشتر توجه کن مامان

حالا نیازش شیره

ولی نباید بخورع

ولی باید یه کار لذتبخش دیگه جایگزین کنن واسش

و خدایی که در این نزدیکی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم سوخت برا خودم شیر نداشتم که بهش بدم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

منم همینطور.

هر دوتاشون رو شیرخشک دادم

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2728

برو خداتو شکر کن اگه من میدونستم اینه اخرش اصلا شیر خودمو نمیدادم نهایت ۴ ماه بیشتر نمیدادم بخدا الات توواین سرما تو این کرونا بجه رو گذاشتیم تو کالسکه بردیمش,بیرون تا تو کالسکه خابش برد مام نشستیم رو صتدلی,سرد پارک تا خانم خابشو بکنه

آخه بچه های کوچولو ب این روش ابراز نیاز میکنن یه جورایی جلب توجه میگه ب نیازام ک خ برام مهمن بیشتر ...

نمیدونم بخدا عاجز شدم اصلا راه نمیاد باهامون از سرشم نمیافته 

به نظرتون این شیوه واسه بچه های بالای ۶سال نیست؟

اون قسمت از شخصیت که در این سن رشد میکنه بعدها قرار نیست بعدها عوض بشه بلکه خیلی قوی میشه و تو وجود بچه موندگار

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2740