2733
2734
عنوان

اضافه نشدن وزن در بارداری

132 بازدید | 17 پست

سلام ، من قبل از بارداری وزنم ۵۷ بود  ، الان ۱۷ هفته و ۶ روز هستم ، یه مقدار وزن کم کردم از اول بارداری تا الان  ، حالا هم سه چهار هفته هس بین ۵۵ ، ۵۶ درجا میزنم ، وزنم اضافه نمیشه ، نگرانم 

تقریبا دو هفته هم هست مولتی ویتامین شروع کردم 

خدایا مواظب پسرم باش   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا الا که زوده واسه وزن گیری خودت بزار از ۶ماه به بعد خودت وزن گیری میکنی 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
هرجور حساب میکنم بالاخره باید وزن اضاف کنی رشد بچت خوب بوده 

اخرین سونو که رفتم ان تی بود ، که گفتن خوبه ، چیز خاصی در مورد اینکه وزن بچه کم باشه نگفتن ، سونو آنومالی هم هنوز نرفتم 

خدایا مواظب پسرم باش   
وا الا که زوده واسه وزن گیری خودت بزار از ۶ماه به بعد خودت وزن گیری میکنی 

واقعا ؟ آخه میبینم که نوشتن باید تا الان دو کیلو اضاف کرده باشم نسبت به اول بارداری ، ولی تقریبا یک کیلو هم کمترم

خدایا مواظب پسرم باش   
اخرین سونو که رفتم ان تی بود ، که گفتن خوبه ، چیز خاصی در مورد اینکه وزن بچه کم باشه نگفتن ، سونو آن ...

خب پس خداروشکر ،منم ۲۴ هفتمه هنوز نرفتم ببینم چند کیلو شدم ولی اضاف کردم .بیشتریا از پنج ماه ب بعد وزن میگیرن 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2740
واقعا ؟ آخه میبینم که نوشتن باید تا الان دو کیلو اضاف کرده باشم نسبت به اول بارداری ، ولی تقریبا یک ...

ن عزیزم الا به خلطدت تغییر کردن هورمون های بدنت وزن ت کم میشه بعد ۶ماه خود به خود وزن میگیری نگران نباش،منم دقیقا مثل تو ام انقدر لاغر،شده بودم تازه دارم وزن گیری میکنم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
خب پس خداروشکر ،منم ۲۴ هفتمه هنوز نرفتم ببینم چند کیلو شدم ولی اضاف کردم .بیشتریا از پنج ماه ب بعد و ...

خدا کنه مشکلی نباشه ، زودتر وزن اضافه کنم 

خدایا مواظب پسرم باش   
من ۴ کیلو کم کردم بخاطر ویار زیاد  و از ۵ و نیم ماه شروع کردم وزن گیری هفته ای یک کیلو😑

یعنی پس مشکلی ایجاد نمیکنه قبلش وزنمون کم بشه یا زیاد نشه ؟

خدایا مواظب پسرم باش   
من ۴ کیلو کم کردم بخاطر ویار زیاد  و از ۵ و نیم ماه شروع کردم وزن گیری هفته ای یک کیلو😑

اخه من تهوع انچنانی هم نداشتم خیلی کم بود ، ولی اشتهام شدیدا کم شده بود ، بخاطر همین وزنم اومد پایین 

خدایا مواظب پسرم باش   
2706