2733
2734
عنوان

اضافه نشدن وزن در بارداری

131 بازدید | 17 پست

سلام ، من قبل از بارداری وزنم ۵۷ بود  ، الان ۱۷ هفته و ۶ روز هستم ، یه مقدار وزن کم کردم از اول بارداری تا الان  ، حالا هم سه چهار هفته هس بین ۵۵ ، ۵۶ درجا میزنم ، وزنم اضافه نمیشه ، نگرانم 

تقریبا دو هفته هم هست مولتی ویتامین شروع کردم 

خدایا مواظب پسرم باش   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وا الا که زوده واسه وزن گیری خودت بزار از ۶ماه به بعد خودت وزن گیری میکنی 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
هرجور حساب میکنم بالاخره باید وزن اضاف کنی رشد بچت خوب بوده 

اخرین سونو که رفتم ان تی بود ، که گفتن خوبه ، چیز خاصی در مورد اینکه وزن بچه کم باشه نگفتن ، سونو آنومالی هم هنوز نرفتم 

خدایا مواظب پسرم باش   
وا الا که زوده واسه وزن گیری خودت بزار از ۶ماه به بعد خودت وزن گیری میکنی 

واقعا ؟ آخه میبینم که نوشتن باید تا الان دو کیلو اضاف کرده باشم نسبت به اول بارداری ، ولی تقریبا یک کیلو هم کمترم

خدایا مواظب پسرم باش   
اخرین سونو که رفتم ان تی بود ، که گفتن خوبه ، چیز خاصی در مورد اینکه وزن بچه کم باشه نگفتن ، سونو آن ...

خب پس خداروشکر ،منم ۲۴ هفتمه هنوز نرفتم ببینم چند کیلو شدم ولی اضاف کردم .بیشتریا از پنج ماه ب بعد وزن میگیرن 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2738
واقعا ؟ آخه میبینم که نوشتن باید تا الان دو کیلو اضاف کرده باشم نسبت به اول بارداری ، ولی تقریبا یک ...

ن عزیزم الا به خلطدت تغییر کردن هورمون های بدنت وزن ت کم میشه بعد ۶ماه خود به خود وزن میگیری نگران نباش،منم دقیقا مثل تو ام انقدر لاغر،شده بودم تازه دارم وزن گیری میکنم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
خب پس خداروشکر ،منم ۲۴ هفتمه هنوز نرفتم ببینم چند کیلو شدم ولی اضاف کردم .بیشتریا از پنج ماه ب بعد و ...

خدا کنه مشکلی نباشه ، زودتر وزن اضافه کنم 

خدایا مواظب پسرم باش   
من ۴ کیلو کم کردم بخاطر ویار زیاد  و از ۵ و نیم ماه شروع کردم وزن گیری هفته ای یک کیلو😑

یعنی پس مشکلی ایجاد نمیکنه قبلش وزنمون کم بشه یا زیاد نشه ؟

خدایا مواظب پسرم باش   
من ۴ کیلو کم کردم بخاطر ویار زیاد  و از ۵ و نیم ماه شروع کردم وزن گیری هفته ای یک کیلو😑

اخه من تهوع انچنانی هم نداشتم خیلی کم بود ، ولی اشتهام شدیدا کم شده بود ، بخاطر همین وزنم اومد پایین 

خدایا مواظب پسرم باش   
2706