2737
2739
عنوان

کسی تجربه داره کمکم کنه؟...؟؟؟

96 بازدید | 13 پست

انگشت شصت پای چپم دو سه روزه میسوزه یعنی انگار زیرش سوزن سوزن میشه...روزی چندبار...نمیدونم علتش چیه..دکتر هم که نمیشه رفت تو این اوضاع..کسی اینجوری بوده آیا؟؟؟؟

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

علائم نقرس رو سرچ کن

گوشت زیاد میخوری؟

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علائم نقرس رو سرچ کن گوشت زیاد میخوری؟

نه اصلا گوشت دوست ندارم

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2738
نه اصلا گوشت دوست ندارم

حالا بازم سرچ بزن

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
بارداری

🤔😳

سوال بود بارداری؟؟

نه