2733
2734
عنوان

کرونا .....لطفا بیاین اینجا..

1436 بازدید | 42 پست

سلام.از اول کرونا تا الان گفتن بچه ها کرونا نمیگیرن یعنی ناقلن و انتقال میدن خودشون طوریشون نمیشه...دیشب تو نی نی سایت یه نفر گفت دوتا خواهر بودن سه ساله و یک ساله کرونا داشتن و فوت کردن.کدومو باور کنیم شما اطرافتون بچه ای دیدین داشته باشه و حالش سخت بد باشه.

خیلی ترسو ام دخترم یک سالشه صب خیلی کم احساس کردم پیشونیش نسبت به دیشب گرمتر شده😔😟

غریب و تنهام 😔

اینجا چیزیو جدی نگیر ولی یکی از کادر درمان گفت تو عیدی یه بچه ۷ساله فوت شده کمترشو نشنیدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم استرس نداشته باش اره بچهام میگیرن متاسفانه😔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

آره فوتی توی بچه هه هم هست

کلا ویروس ناشناخته ایه 

هر سری بعد جدیدش آشکار نیشه

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2738

منم دخترم چندروز پیش شب تا صبح تنش گرم بود یکم تب داشت دوبار تب بر دادم خوب شد شکرخدا

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

اون اولش بود که بچه ها نمیگرفتن..الان جهش پیدا کرده هر چیزی ممکنه...ولی شما خودتونو قرنطینه کنید بهداشتم رعایت کنید ان شالله که چیزی نمیشه ولی الکی به خودتون استرس وارد نکنید

یه جایی خوندم بعضی افراد ویروس رو از کسی نمیگیرن ولی به خاطر ترس و استرس و تلقین بیش از حد به خودشون اونو توی بدنشون تولید میکنن

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

ویروس مطمئنم یه حالت نداره.حالا جهش داشته یا از اول دو نوع بوده نمیدونم.یه نوعش رفع میشه.یه نوعش خیلی وحشیه میکشه.نمیدونم دیگه چطور میخوان واکسن بسازن.چون عملکرد دوتا باهم فرق داره

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
2706