2737
2739
عنوان

بیاید 😰😰

1084 بازدید | 137 پست

دوستان این واقعیه دیشب اتفاق افتاده 

پدرم نگهبان شرکته .دیشب ساعت ۱۱ شب شیفتش بود گفت داشتم میرفتم وسطای جاده بودم یهو دیدم یه زن خیلیی لاغر و قدبلند قدبلند با ی پتو روی شونش و یه چوب توی دستش با یه چهره ترسناک داره میره گفت یکم‌نگاش کردم توحین حرکت ولی خیلی ترسناک بوده منم‌گازو گرفتم و رفتم 

بعدش گفت ده دیقه بعد سرویس شرکت زنگ زده گفته یه زنیو داخل جاده دیدم باهمون‌مشخصاتی ک پدرم دیده ولی توی یه مکان دیگه دیده اون اقا 

(یعنی پدرم توی اوایل جاده به سمت بروجرد دیده اون خانمو .و راننده سرویس توی اخر جاده به سمت مخالف .ینی به سمت یه شهر دیگه اونورتر بروجرد)

پدرم‌که توی فاز جن و اینا نیست میگفت مطمئنم که انسان نبوده و خیلی عجیب بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب😶

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
2738

چیز ترسناکی نیست حتما جن پری بوده اونا هم حق زندگی دارن 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2706