2733
2734
عنوان

حاملگي

67 بازدید | 7 پست

خواهش ميكنم راهنماييم كنيد ميترسم بي بي چك بگيرم  چيزي نباشه افسرده تر شم لطفا بهم بگيد با خوردن قرص براي تنبلي تخم دان ميشه تو دوماه كسي باردارشه؟

من عزیزم این برام پیش امد البته قرص هامو دقیق خوردم با اینکه کیست هم داشتم حامله شدم دکترم برام گفته بود عکس رنگی بگیرم نشد برم یعنی نیازی نشد حامله شدم خداروشکر انشالله توهم حامله باشی 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من عزیزم این برام پیش امد البته قرص هامو دقیق خوردم با اینکه کیست هم داشتم حامله شدم دکترم برام گفته ...

خوش بحالت

چنوقت اقدامی؟

منم بایدبرم عکس رنگی البته بعدازکرونا

خیلی خستم توروخدا دعام کن 

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
خوش بحالت چنوقت اقدامی؟ منم بایدبرم عکس رنگی البته بعدازکرونا خیلی خستم توروخدا دعام کن 

من تا رفتم دکتر و اقدام کردم و باردار شوم ۲ماهی شد اصلا باورم نمیشد ولی سر سخت قرص هامو سروقت میخوردم یه قرص بهم داره بود ۳روز پرویدی بخورم یکی هم داده ۷روز پرویدی بخورم یکی هم داده بود هرروز بعد ناهاریه  قرص فولیک اسید که خیلی فرق داشت با اینا که هرروز میبینم شبی ۲تا باید میخوردم دیگه همشو سروقت استفاده کردم  امدم برم عکس رنگی بگیرم دیدم حامله ام استرس نداشته باشم عزیزم منم یه بار رفتم تو همون ۲ماه عکس رنگی بگیرم اونجا کارم جور نشد خیلی گریه  کردم امدم برم شاهچراغ اولش راه م نمیدادن چون چادر نداشتم باید چادر کرایه میکردم شوهرم زودتر من رفته بود و کیفم تو ماشین بود کلی پشت در،شاهچراغ گریه کردم بعدش خلاصه رفتم زیارت چند مدت بعد حامله شدم برای توهم دعا میکنم زودی مامان بشی

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
من تا رفتم دکتر و اقدام کردم و باردار شوم ۲ماهی شد اصلا باورم نمیشد ولی سر سخت قرص هامو سروقت میخورد ...

عزیییزم

بسلامتی بغلش کنی

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
عزیییزم بسلامتی بغلش کنی

فدات عزیزم انشالله تو هم زود تر نی نی دار بشی 

2740