2737
2734
من کی گفتم عکس اندام بزارید؟کو؟بیارتاپیکمو؟من گفتم سوال داریدبپرسید

یکی دوست داره عکس لختشو بزاره به خودش مربوطه تو چرا این وسط خودتو جر میدی اخه چی بهت میرسه 

❤❤❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توچرا خودتو جرمیدی؟من نظرموبه یکی دیگه گفتم؟توچی میخوای این وسط؟

این وسط میخوام جرت بدم سرت تو لاک خودت باشه...دیگه کم تر گوه خوری کنی اوکی عشقم💋💋💋💋💋🤣🖕

❤❤❤❤❤
یکی دوست داره عکس لختشو بزاره به خودش مربوطه تو چرا این وسط خودتو جر میدی اخه چی بهت میرسه 

بابا این دعواش با اسی هستش ، ول کنید ... 

خودم دو روز پیش با یکی دعوام شد چون من با یکی دیگه حرف میزدم اومد وسط طرف اونو گرفت گفتم بابا خود طرف مقابلم بچه ک نیست جوابمو میده ، الانم ول کنید اگر بحثی بخواد باشه بین اینو و اسیه

2731
این وسط میخوام جرت بدم سرت تو لاک خودت باشه...دیگه کم تر گوه خوری کنی اوکی عشقم💋💋💋💋💋🤣🖕

متأسفم واسه تربیتت،مثل اینکه زیادی جرت دادن،خوب یادگرفتی،من به خورد وخوراکت کاری ندارم،تو هم سعی کن بری به ضعفات برسی وروتربیتت کاری کن،ومن امثال تورو نمیخورم

2740
@gahrimi      بیااینجا

دیراومدم گذاشت و برداشت؟

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕

اندامت خوبه من مثه توعم ولی قدم کوتاهه

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕