2733
2739

من رتبم خوب شد ولی بخاطر شاغل بودنم و زندگی و...

رفتم پیامنور که کلاس نرم

کتابای رفرنسو بخون

بلدم مدرسان

البته بنظرم فقط مدرسان هم بخونی کفایت میکنه

موفق باشی

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
من رتبم خوب شد ولی بخاطر شاغل بودنم و زندگی و... رفتم پیامنور که کلاس نرم کتابای رفرنسو بخون بلدم ...

من مدرسان سوال کردم کتاب و آزمون هاش میشه 1200ب نظرتون جواب میده برام؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مدرسان سوال کردم کتاب و آزمون هاش میشه 1200ب نظرتون جواب میده برام؟

من کتاباشو دارم

اتفاقا قصد داشتم بفروشم

چون نو هستن 

اگه خواستید بگید

قطعا چون با برنامه برید موفق تر خواهید بود

ولی اگه خودتونم ادم منضبطی باشید و برنامه ریزی کنید میتونید بخونید بدون شرکت تو ازموتا

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2738

اگه فقط کتابا مدرسان شریف بخونی قطعا قبول نمیشی....

من خودم پارسال رتبه ۶۶۰ شدم ولی قبول نشدم....حالا اگه با ازمونا پیش میرفتی قبولی اره ...ولی الان ن...باید کتابای دیگه هم در کنار شریف بخونی

کتاباتون مدرسانه؟اسماشونو میگید؟همه رو

اره مدرسان

روش ها و فنون تدریس

مدریت آموزشی

نظارت و راهنمایی

آمار و روش تحقیق

مقدمات برنامه ریزی درسی

روانشناسی تربیتی

رتبتون گ خوب بوده چرا قبول نشدید ؟منابعتون چی بود شما؟

خب من برا برنامه ریزی و علوم ابتدایی خوندم...زیر شاخه علوم تربیتی

برنامه ریزی .فنون تدریس.روانشناسی رشد.روانشناسی ترببتی.و یکی دو کتاب دیگه الان ذهنم یاری نمی کنه

2706