2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دیگه خسته شدم😔

همه‌جا تعطیله،ماهم خونمون تا آخر فروردین مهلت داره

جایی رو هنوز نتونستیم بگیریم،اگر هم بخوایم اینجا بشینیم باید ماهی ۱‌تومن کرایه بدیم😢

املاکی‌ها هم همه بسته هستن.....

بچه‌ها توروخدا دعا کنید برامون....

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹

دیروز گفتن تو شهرستانا کسبو کارا باتوجه به کم خطری از ۲۳م تو تهران از ۳۰م راه میوفته پرخطرا تا زمانیکه که وزارت بهداشت دستور بده رفتتو امدارو چیزی نگفتن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
الان اره ولی گفتن از اردیبهشت ازاد میشه... درسته؟!؟ ی خبر دقققییییق میخام

اخبار که دیروز من هرچی گوش دادم چیزی نگفت دراین مورد هیچ وقت نمیگن آزاد میشه تامطمن نشن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
من دیگه خسته شدم😔 همه‌جا تعطیله،ماهم خونمون تا آخر فروردین مهلت داره جایی رو هنوز نتونستیم بگیریم ...

توی دیوار دنبال خونه بگرد عزیزم

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم

فقط اخبار گفت کارهایی که باعث تجمع میشه فعلا تعطیل بقیه کارها هم زیر نظر بهداشت انجام میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
توی دیوار دنبال خونه بگرد عزیزم

عشقم تو دیوار دیگه خیلی فایل نمیزارن

به خاطر همین شرایط....کلا همه چی به هم ریخته....

هرازگاهی میزارن که اکثرا با شرایط ما جور نیست

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹