2737
2734

سلام من رفتم دکتر برام تست بارداری بنویسه ازمایش کامل نوشته شماها نمیدونین هزینش چقدر میشه؟من قبل این موضوع چکاپ کامل دادم لازمه الانم بدم ؟نمیشه برم ازمایشگاه بگم فقط تست بارداریشو بگیره ازم ...اخه بهداشت پرونده تشکیل بدم خودشون رایگان این ازمایشات رو میگیرن

خدایا شکرت

بستگی به ازمایشایی نوشته داره گلم من خودم ازمایش انومالیم شد ۷۰۰تومن😔

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب با جواب ازمايش قبليت برو همونجا از دكتر ازمايشگاه بپرس ازمايش بارداري منظورت همون بتاس؟كه ميفهمه ...

ن عزیز تست بارداری ک بفهمم باردارم یانه اخه من بیبی زدم مثبت شد حالا گفتم تست بگیرم ک با جواب تست برم پرونده تشمیل بدم بهداشت ک دکترم ازمایش کامل نرشته

خدایا شکرت
2731
با بيمه ٢٤٠ بدون بيمه نزديك ٣٠٠

اخه خیلی گرونه اونم تو این اوضاع بهداشت همونارو رایگان انجام میده نمیشه برم ازمایشگاه بگم فقط تست بارداریشو بگیره بقیه رو نگیره ازم

خدایا شکرت
ن عزیز تست بارداری ک بفهمم باردارم یانه اخه من بیبی زدم مثبت شد حالا گفتم تست بگیرم ک با جواب تست بر ...

خوب دكتر حق داره ميخواد ببينه وضعيت ويتامينها و تيروئيدت چطوره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
ن عزیز تست بارداری ک بفهمم باردارم یانه اخه من بیبی زدم مثبت شد حالا گفتم تست بگیرم ک با جواب تست بر ...

وا؟

اصلا ازمايش خاصي نيس بدون نسخه دكترم ميتوني بري چون هزينه ش ازاده و حدودا چهل پنجاه تومنه

برو بگو ميخام بتا بدم

حتا نميخاد ناشتا ام باشي

عجب دكتري بوده ها؟

خو شايد حامله نباشي اونهمه ازمايش تكراري ب چه دردت ميخوره؟

برو ازمایشگاه اصلا نیاز نیس برات نوشته باشن چه ب. دفترچه چه بدون دفترچه هزینش ۲۰ تومنه

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 

دکتر میخاد ببینه مشکلی ک نداری اگه باشه دارو بده و از این چیزا... میتونی تست بارداری رو بگی فقط بگیره ازت... بعد جواب ازمایشایی ک بهداشت ازت میخاد اگه خدای نکرده مشکلی داش ببر پیش دکتر تا ببینه

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
وا؟ اصلا ازمايش خاصي نيس بدون نسخه دكترم ميتوني بري چون هزينه ش ازاده و حدودا چهل پنجاه تومنه برو ...

اره خب من یه ماه پیشم این ازمایشات رو دادم ب دکترمم گفتم بازم نوشته بخدا صلاح نیس تواین وضعیت 

خدایا شکرت
2706