2737
2739
عنوان

بالاخره یخ نامزدمو آب کردم، مرسی خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 41 پست
ممکنه بخار هم بشه خخخ ببخشید اسی

احتمالش هست😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
اتفاقا طفلک انقدر خجالت کشیده بود، توی اون هوای دیروز همش داشت عرق صورتشو پاک میکرد😂

اخی😂😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نامزد منم نظامیه، ولی خیلی پررو تشریف داره و خیلی راحت در مورد این مسائال حرف زده

دیگه حالا نامزد من از اینور بوم افتاده. قشنگ یادمه تو 3 یا 4 هفته اول تو صورتم نگاه نمیکرد 🤦‍♂️ خودم چونشو میگرفتم سرشو میاوردم بالا😂

2740
دیگه حالا نامزد من از اینور بوم افتاده. قشنگ یادمه تو 3 یا 4 هفته اول تو صورتم نگاه نمیکرد 🤦‍♂️ خود ...

آخی چه محجوب به حیا

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
دیگه حالا نامزد من از اینور بوم افتاده. قشنگ یادمه تو 3 یا 4 هفته اول تو صورتم نگاه نمیکرد 🤦‍♂️ خود ...

چه با حیا، البته نامزد من ازدواج سومشه ولی من خودم ازدواج اول، شاید اینا موثره ولی اخلاق نانزد من هم خشکه، یعنی محیط نظامی روش تاثیر گذاشته، رمانتیک هم نیست اصلا

تا همین دیروز این مأخوذ به حیا بودن داشت کار دستم میداد 😒، دلسرد شده بودم، تاپیک قبلیو بخون🤦‍♂️😂

منم همش فک میکنم نظامیا سرد و خشکن

ی خواستگار نظامی داشتم ندیده ردش کردم یکم میترسم   

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
چه با حیا، البته نامزد من ازدواج سومشه ولی من خودم ازدواج اول، شاید اینا موثره ولی اخلاق نانزد من هم ...

نه ما هردومون ازدواج اولمونه. ولی خب من از همون اول فهمیدم رمانتیک نیست ولی عادتش میدم😁

منم همش فک میکنم نظامیا سرد و خشکن ی خواستگار نظامی داشتم ندیده ردش کردم یکم میترسم    

ببین خب بالاخره محیط نظامی روشون تاثیر میذاره. اما خب اونا هم آدمن و دل دارن دیگه. نامزد من تو سرکار عصبانی بشه همه دنبال سوراخ موشن ولی بیرون از کار انگار یه آدم دیگه میشه. 

خیلی خوب تونسته کنترل کنه و محیط خونه رو از کار جدا کنه 

2706