2737
2739
عنوان

شوهر خیانت کاره من

| مشاهده متن کامل بحث + 14119 بازدید | 132 پست

اسی من یه نگاه به تاپیک های قبلتو هم کردم شوهرت واقعا خیلی پسته ببین اگه با زن شوهردار نبود بازم شاید بخاطر بچه هات میشد بخشید ولی نهایت پستی و بی ناموسیه که با زن شوهردار رفته از ایت فرصت استفاده کن تهدیدش کن که اگه اون 2 دنگ اضافه ای که به نامش زدی را برنگردونه به شوهر زنه میگی قبلش دستت پر باشه هر جور که شده پیدا کن شوهرشو یا حداقل وانمود کن پیدا کردی شماره شوهرشو 

بعدم مرتیکه را مثل آشغال از زندگیت بنداز بیرون فقط خواهشا با 4 تا فوش و دعوا و قهر تمومش نکن بره شوهرت ارزششو نداره که بخوای خم به ابروت بیاری فقط ملکتو پس بگیر تفش کن بیرون مرتیکه را 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا هردوتامون تو خونه بودیم خخخخخ،اون اونطرف نشسته من یه طرف دیگه،اصلا به ذهنشم خطور نمیکرد من ...

الان یهو یکی بیاد به ادم بگه بیا باهم باشیم ادم شک نمیکنه؟

الان دیدم نوشتی قبلا  هم خیانت کرده بهش بگو من دیگه بهت کار ندارم اسکرین پیام خانم که نوشته بود غلط کردم را هم نشونش بده بگو واسه اثبات حرف من پیش شوهر اون زن همین کافیه ، تو هم بمون تا تکلیفت را شوهر اون زن معلوم کنه . به هر حال وقتی اینقدر سست عنصر هستی که محدوده اخلاقیات را رعایت نمیکنی یعنی ارزش یک زندگی آبرومندانه را نداری همون بهتر آبروت بره . خدا را شکر نیاز نیست من دوندگی هم کنم این دادگاه اون دادگاه شوهر زنه از خجالت هر دو تون درمیاد . حسابی این حرفها تهدیدش کن ولی آخرش اگه به غلط کردن افتاد دست نگه دار به نظرم و بهش بگو تا صد سال دیگه هم دست از پا خطا کنی میرم سراغ این شوهره با این اسکرینها

2728
نه اتفاقا هردوتامون تو خونه بودیم خخخخخ،اون اونطرف نشسته من یه طرف دیگه،اصلا به ذهنشم خطور نمیکرد من ...

آخه چه ضرورتی داره توی یه همچین تاپیکی که استارترش دلش خونه میای از خوبیای شوهرت میگی یه نفعشو بگو پست های قبلتم هیچ چیز مفیدی نداشت فقط تعریف از شوهرت بود خوب برو توی یه تاپیکی که جاش هست و همه دارند از خوبی های شوهراشون میگند افاضه فضل کن 😕

اسی من یه نگاه به تاپیک های قبلتو هم کردم شوهرت واقعا خیلی پسته ببین اگه با زن شوهردار نبود بازم شای ...

آره روم نشد تو این تاپیک بگم چه خاک تو سری هستم که ملک خودمو زدم به نامش الان هم این دست مزدمه ، به خدا دیگه بریدم ، زندگی واسم زهرماره 

فقط طرز فکر اونایی که میگن ول کن واگذار کن به خدا و تجسس نکن و نمیفهمم .چه چیزی به یه مرد حق میده به این درجه ازپستی نسبت به زن و بچش برسه استارتر نه نسبت به زنه نه شوهرت با اغماض برخورد نکن که این رشته سر دراز دارد ملکتو از شوهرت پس بگیر با تهدید بعدم زنه رو جوری بنشون سر جاش که جرات نکنه اویزون مردای زن دار شه .

2740
آره روم نشد تو این تاپیک بگم چه خاک تو سری هستم که ملک خودمو زدم به نامش الان هم این دست مزدمه ، به ...

اصلا واسه چی زدی بنامش🤕🤕🤕

حتی اگه اونم چیزی داره بزن به نام خودت

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
من ک ب شوهرم ازلحاظ خیانت اعتناددارم اما به زنهادخترهای این زمونه اعتمادندارم. شوهرم میگ اگ من به ن ...

آخه کی قراره بفهمید که توی هر تاپیکی جاش نیست از خوبی های شوهراتون بگید واقعا یکم درک و شعور هم خوب چیزیه😕

خیانت و زنه هرزه کرده با شوهر شما. شما داری رو کاراش سرپوش میزاری ابروی زنه نره عجب خود شما سست گرفتی انگار هم با شوهرت رو دربایسی درای هم ب اون هرزه. ببین مگه اونا ریختن روهم مگه غصه شما رو خوردن ک شما غصه زنه رو میخوری یا شوهرش بفهمه یا گروه ابروش میره بدرک بزار ابروش بره زندگی هرزه خانوم جهنم بشه. مگه الان زندگیت جهنم نشده دلت بخال دوتا طفل معصومت نمیسوزه هم شوهرتو رسوا کن همه زنه هرزه رو بزار درس عبرتی بشه اسکرین شو بزار گروه بدرک ابروش میره شما چرا ابرو داری میکنی براش

به نظرم خانوما بیشتر مقصرن تا آقایون 

دوست پسر خاله م مثل شوهر استارتر همش برای تعمیر میره خونه مردم و خیلی پسر خوب و با ایمانیه 

به پسر خاله م میگفته نمیدونی که زن ها با چه تیپ و لباسی میان جلو من و اکثرا هم تنها هستن میگه میان قر فر میدن جلوم آخرشم شماره میدن بهم ولی من به خاطر یه هوس نمیتونم بیخیال اعتقاد و ایمانم بشم و جلو خودمو میگیرم

حالا همه مردا که مثل این پسره قوی نیستن که بتونن خودشونو کنترل کنن تعداد مردای اینجوری الان انگشت شمار شده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
آره روم نشد تو این تاپیک بگم چه خاک تو سری هستم که ملک خودمو زدم به نامش الان هم این دست مزدمه ، به ...

خوب هر اشتباهی کردی گذشته الان از این فرصت استفاده کن بهترین راه برای پس گرفتن ملکت همینه 

اول با زنه چت کن پیاماشو نگه داره و بگو واسه دادگاه اینا رو از داری بزار سکته کنه از ترس و بگو به شوهرشم نشون میدی بعدم به شوهرت بگو اگه ملکتو پس نده تز همینا استفاده میکنی