2733
2734
عنوان

شوهر خیانت کاره من

14098 بازدید | 132 پست

دیروز بعدازظهر شوهرم گفت میخام برم سرکار ، کاری نداری گفتمدچرا برو یه خورده درس دخترمون ببین چیه باهاش کار کن من نمیتونم با این بچه کوچیک ، بعد که رفت بعد از یه ربعش گوشیش زنگ خورد آمد جواب داد سریع گفت اشتباه گرفتین و قطع کرد و بعد گوشیشو برد پیش خودش ، کارش مشکوک بود  رفتم گفتم کی بود گفت اشنباه گرفته بود گعتم بده ببینم یهو هوار کشید بسته دیگه خستم کردی چقدر شکاکی ، تعجب مونده بودم که چرا اینجوری میکنه گفتم گوشیو بده پرت کرد گفت بیا ، رمزشو زدم دیدم قبول نمیکنه ، گعت کی رمز عوض کردی ( من دیووونه به خاطر بچه کوچیک مدتهاست وقت نمیکنم برم ببینم تو گوشیش چه خبره ) گفت خیلی وقته مگه نمیدونی 

خب بعد؟؟

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رمزشو زد رفتم سراغ شماره ای که بهش زنگ زده بود دیدم رد تماس کرده و الکی باهاش حرف زده که اشتباه گرفتی

به شماره زنگ زدم برنداشت قطع کرد بعد ده دقیقه زنگ زد شوهرم بدو خودشو رسوند گفتم گوشی بزار رو آیفون باهاش حرف بزن

گذاشت رو آیفون و خیلی خشک و رسمی گفت بله بفرمایید ، زنه صداشو آروم کرد و گفت عزیزم خونه ای ؟

یهو شوهرم داد زد خانم اشتباه گرفتید با کی کار دارید ، زنه هم فورا قطع کرد

بعد پیامک داد میخواستم بپرسم نصب آیفون چنده

داغون شدم هوار کشیدم که این لعنتی کیه و همش انکار که اشتباه گرفته بود و به خدا نمیشناسمش ،خوب مشتریه ، من که همه مشتریا خوب نمیشناسم

لباسامو پوشیدم که فرار کنم از جهنمی که واسم ساخته بود به خدا هر روز پیشش میگفتم کم آوردم از صبح باید پاشم با یه دست  سوپ و فرنی و پوره و اینا واسه بچه کوچیکه درست کنم با یه دستمم  یه چیزی واسه ناهار درست کنم، بپزم و بیارم و بشورم و مدام دنبال پسرم باشم که سینه خیز کجا میره و به خودش آسیب نزنه

بعد این آقا از بیرون میاد حاضر کرده میخوره و میره

کارش هم قربونش برم نه جا و مکان معلوم داره و نه ساعت مشخص

اینجا براش فقط حکم رستورلن و خوابگاه داره

2738

مایه استادی داشتیم میگف زیاد تو اینجور موارد ریز نشین نگردین،اگه صد در صد میخواین طلاق بگیرین که رو کنین،وگرنه خودوتونو بی ارزش نکنین،بزارین حرمتا بمونه چون خودش پشیمون میشه وارزشتون پیشش چند برابر

میدونم ک اولین خطا از سمت شوهرامونه اما هرزه هام خیییلی زیاد شدن خوب میدونن ک مرده متاهله و میان سمتش خدانابود کنه اینجور مرد و زنارو

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
بنی بعد بچه همه خیانت میکنن؟؟😳

نبابا لاشی لاشیه فرقی نمیکنه پسرعموی من نامزد کرد دختره بقدری خشگل بود میخاسی فقط نگاش کنی با ی زن شوهردار تو خونه گرفتنش

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2706