2737
2739

من وقتی اذیتم ازش یا مشکلی داریم تمام زندگیمو میبرم زیر سوال حتی به طلاق هم فکر میکنم .اما وقتی خوبیم هم عاشق زندگیمم.گاهی فکر میکنم همین دلیلش بوده ک حق طلاقو به زن ندادن .چون زنا خیلی احساساتین

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی اذیتم ازش یا مشکلی داریم تمام زندگیمو میبرم زیر سوال حتی به طلاق هم فکر میکنم .اما وقتی خوبی ...

من وکالت طلاق دارم ولی جراتش رو‌ندارم

کاش نداشتم اصلا

2728
خوب چرا قبولش کردین؟ حداقل شاید کارخوب یا پول خوب یا اخلاق خوب  ظاهرخوب‌ ؟

کار خوب داره

پول خوب هم‌داره

اخلاقش بی تفاوته بهم

ظاهرش نه اصلا ب دلم نبود و نیس . تپ این یه مورد واقعا ب خودم ظلم‌ کردم

من پشیمونم‌ مریم😭😭😭 از ازدواجم شدیدا پشیمونم حس میکنم خیلی حیف شدم طرف هیچی نداره ک بهش بنازم ...

واقعا منم همینطورم.ولی بچه هست .دیگه انتخابیه ک کردیم راه پیش و پس نداره.من گاهی فکر میکنم اگه یکی دیگه از خاستگارو انتخاب میکردم زندگیم چی میشد...مشکللت زندگی عشق و علاقه رو از بین میبرن .مقایسه هم خوب نیس.منی ک انقدر خودمو بالا میدونستم الان همیشه هشتم گرو نهمه و حق ندارم چیزی بگم وگرنه یه زن بد نساز خوانده میشوم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
من پشیمونم‌ مریم😭😭😭 از ازدواجم شدیدا پشیمونم حس میکنم خیلی حیف شدم طرف هیچی نداره ک بهش بنازم ...

فدات بشم من یادت بیاد اونموقع ک نامزد بودین طاقت دوریشو نداشتی 

ی رازیو بهت بگم؟ 

مردا مثل بچها میمونن تو یه پسر بچه تخسه رودارو تصور کن این دقیقا مدل مرداس

بخدا فقط با محبت میتونی زندگیواز جهنم ب یه کاخ خفن ک تو و همسرت ملکه و شاهشین تبدیل کنی

چند ساله ازدواج کردین؟ چون ادما تا5سال اول ازدواج تو این بحران هستنو تحمل زندگی مشترک براشون سخت میشه

از چه رفتارش بدت میاد؟ اگ جسارت نیس چون فقط میخوام کمک کنم

مگ ب قدوهیکله عزیز دلمممممم نکات مثبتشو ببین شوهر من10سانت بلند تره ازم ن سیکس پک داره ن چشاش سبزه ...

عزيزم همسرت دوست نداشته باشه يعني شما بايد قتل به طفل معصوم بي گناه رو يه خاطر دوست نداشتن همسرت گردن بگيري حيف نيست لا دستتون بركت رو از زندگي ميبريد سقط اصلا جايز نيست و قتل عمد حساب ميشه به نظر من ادم انقدر نبايد ديگه به حرف شوهرش باشه يا بايد جلو جلوگيري ميكرديد يا اين بچه رو نگه داريد خواهرانه بهتون ميگم سقط خيلي چيز بديه بعد از چند سال ادم اثار گناه سقط كردن رو تو زندگيش حس ميكنه 

2740
عزیزم شما دیگه داری ناشکری میکنی حالا مثلا چندیال دیگه صبر میکردی ولی شاید کسی به خوبی همسرتون نصیب ...

اره خودمم میدونم ناشکرم. همیشه هم میگم خدایا غلط کردم که این فکرو میکنم. ولی چیکار کنم دست خودم نیست⁦😢

کار خوب داره پول خوب هم‌داره اخلاقش بی تفاوته بهم ظاهرش نه اصلا ب دلم نبود و نیس . تپ این یه مورد ...

عزیزم همین که از نظر مالی تامین هستین توی این وضعیت خودش خیلی خوبه 

ولی رو اخلاقش خودت کارکن شاید کم کم درست بشه بی تفاوتیش

خودت کارای رمانتیک کن پیامکهای رمانتیک سعی کن خودت احساسات رو بیاری به زندگیت 

ظاهر واقعا مهم نیست بنظر من مرد باید اخلاق داشته باشه و بتونه زندگی رو تامین کنه👍

عزيزم همسرت دوست نداشته باشه يعني شما بايد قتل به طفل معصوم بي گناه رو يه خاطر دوست نداشتن همسرت گرد ...

اخه هنوز ک حتی قلبش تشکیل نشده

میترسم بیاد و نتونم خوشبختش کنم یه عمر باید عذاب وجدان بگیرم ک من ک نمتونستم چرا ب دنیا اوردمش

بخدا دست خودم نیس همسرم بگه بمیر میگم چشم

اره خودمم میدونم ناشکرم. همیشه هم میگم خدایا غلط کردم که این فکرو میکنم. ولی چیکار کنم دست خودم نیست ...

توعقد هستین؟ 

کلا اوایل ازدواج بخصوص توی عقد آدم خیلی اینجوری میشه بخصوص توی ازدواج سنتی 

فدات بشم من یادت بیاد اونموقع ک نامزد بودین طاقت دوریشو نداشتی  ی رازیو بهت بگم؟  مردا م ...

دو ماهه

از رفتارش از لباس پوشیدنش ... از این حس بی کلاسی ک بهم میده بدم میاد

2706