2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

تو همونی نیستی ک خواهرشوهرش کاربریشو پیدا کرده😂😂😂🤘🏻

فک کنم الان همه دارن سکته میزنن😂😂😂😂😂

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
چی گذاشنی شیطکن؟

نه چیز بدی نزاشتم درمورد مشکلات زندگیم بود بعد دیدم استارتر گفته ننویسین انقدر منم گفتم پاکش کنم البته قلبا هم از گفتم مشکلاتم ناراحتم

مخالف حضور اقایان در سایت
نه چیز بدی نزاشتم درمورد مشکلات زندگیم بود بعد دیدم استارتر گفته ننویسین انقدر منم گفتم پاکش کنم الب ...

خب پستت که پاک نمیشه دیگه 

نه اینکه تاپیک بترکه

I would love to be kind to me, i saw with all kindness
تو همونی نیستی ک خواهرشوهرش کاربریشو پیدا کرده😂😂😂🤘🏻 فک کنم الان همه دارن سکته میزنن😂😂😂😂😂

اصلا از بدیشون نمیگم هیچ وقت باهاشون خوبم 🤣🤣🤣

مخالف حضور اقایان در سایت
2706