2737
2734

من ک دیگ دارم دیونه میشم

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
من ک دیگ دارم دیونه میشم

چرا😂😂🤘🏻

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال بهم زن و لوسسسسس خوشم نمیاد ازش تو ن ی نی سایتم خیلیا ازش برشون میومد

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

فکر کردی همین که ازدواج کنی بچه دار میشی اشتباه نکن ممکنه شوهرت نخواد اون موقع الان من 1 سال و 7 ماهه عروسی کردم ولی جفتمون عاشق بچه ایم میگه نه زوده نمی ذاره بچه دار شیم

2738

خوشبحالتون 

من متاسفانه یا خوشبختانه خیلی بلند پروازم نمیتونم آرزوهای خودم و به ازدواج و بچه محدود کنم 

همش دنبال جایگاه بزرگ مستقل بودن تنهایی موفق شدن تو خارج تحصیل کردن و اینام البته تلاشم میکنم واسه خواسته هام ولی خیلی بلند پروازم نمیدونم چرا ب کم راضی نمیشم

شماها هم دلتون خوشه خیلی ازپسرا دخترا را برای ازدواج نمیخوان فقط میخوان وقت بگذرونن چه برسه به ازدواج من یکی راسراغ دارم الان ۱۰ساله باهم دوستن حالا پسره میگه اگه یکی بهترازمن اومد میتونی ازدواج کنی 😐

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲

اکثر بچه های اینستا رو دوست ندارم نه تربیتشونو نه چهره شونو تنها کسی که واقعا تربیتش دلبری میکنه و شعورش پسر شبنم شاهرخیه البته از اون مادر ورزشکار و کتاب خون و خانواده دوست کمتر از این توقع نمیرفت

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 

وای اون دختر بچه رو دیدین تو اینستا اسمش گندمه الهی من دختر دار شدم اسمشو میذارم گندم

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2706