2737
2739
عنوان

اینا نشونه های بی علاقگیه درسته؟!

229 بازدید | 17 پست

وقتی یه جورایی شخصی میفهمه که دوسش داری 

و نگاهای شک دار‌ میکنه که از کارت سر در بیاره (بفهمه واقعا ازش خوشت اومده)

یا وقتی میبینتت سعی میکنه با یکی‌ بلند حرف بزنه که صداشو بشنوی که مثلا میخواد بگه اره صدامو بشنو و حرص بخور

یا وقتی زیاد میبینتت انگار خسته میشه از بس که جلوی چشمشی و خودشو میگیره اما دیر به دیر برعکس مهربون میشه

یا مثلا گاهی اوقات که میبینه اومدی فرار میکنه میره 

لجتم در میاره مثلا میگی از فلان چیز خوشت نمیاد اما میگه من خوشم میاد یا کلا کاری میکنه که حرصت در بیاد 

بعد دوستاشم زیاد نگات میکنن و میخندن 

اره دیگه قطعا نشونه تمسخر و علاقه نداشتنه 

یه جورایی بیشتر نشونه کل کل کردنه انگار باهات لجه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نشانع ی جلب توجھع بیشتر😐

چرا جلب توجه 

جلب توجه کنی که چی بشه 

دوستم که میگه وقتی میای بلند بلند حرف میزنه یعنی میخواد بگه اصلا برام مهم نیستی صدامو بشنو و حرص بخور (چون از رفتارام صد در صد میفهمه دوسش دارم)

2738
چرا جلب توجه  جلب توجه کنی که چی بشه  دوستم که میگه وقتی میای بلند بلند حرف میزنه یعنی م ...

عزیزم کاملا دارہ میگ ب من توجہ کن و تو برام مھمی ولی تو اصلا توجہ نکن بھش ببیننیم تھش چی میشع🤔

دوستم که میگفت میفهمه دوسش داری(اینو راست میگه) دوستتم نداره چون نگاهای شک دار‌میکنه که بفهمه واقعا ...

عاشقي اره؟!؟! 

اون كسي هم ك عاشقشي مطمعنن سنش زياد نيس اين كاراش از رو بچگي و جلب توجهه 

اخه نیازی به این کارا نداره اینقدر دختر دورش هست و مغرور و پرو و خود شیفتست و خوشتیپ که نیازی نداره ...

کلا ادم نمیتونع سر از کار پسرا دربیارہ ..توام سعی کن غرورتو براش خورد نکنی اگ خیلی دوسش داری حالا ک اون فھمیدہ دوسش داری ازش فاصلہ بگیر و بی محلی کن این جوری حتی امکان اینکع عاشقت بشع ھم ھس چون پسرا جذب دخترای بااعتماد ب نفس ک خودشونو وصل بقیہ نمیکنن میشن 

فکر‌میکردم دوسش ندارم و عادته اما این کرونا که اومده و ندیدمش به خودم اومدم دیدم خیلی دوسش دارم  ...

خودت چندسالته؟سن بالا میخوای چیکار.شاید وابسته شدی یکم سرتو شلوغ کن ببین چطور میشه

اخه نیازی به این کارا نداره اینقدر دختر دورش هست و مغرور و پرو و خود شیفتست و خوشتیپ که نیازی نداره ...

ب نظرم اگه واقعا دوست نداشت اينقد برااااش عادي بود ك نياز نبود كاري كنه عادي برخورد ميكرد 

من خودمو ميگم سراغ كس ديگه ام نميرم 

حالات خودمو چك كردم گفتم تو جمع چطور بودم 

مثلا ميرفتم تو اتاق درنميومدم..... دوس داري طرفو بكشوني دنبال خودت تشنه اش كني 

چرا برا بقيه اينكارو نكردم عادي بودم؟؟؟؟؟؟ چون برام مهم نبود

2706