2733
2734

بچه ها من خیلی سعی میکنم خوابم رو درست کنم ،دو سه روز بهتر شدم اما امروز تباه شد.. ساعت 11شب خوابم گرفت درصورتيکه شبای قبل ساعت هفت صبح اینا ميخوابيدم.. حالا ساعت دوازده بیدار شدم دیگه الان باز اجيرم..😭😭 چیکار کنمم درست بشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یه مدت تو ذهنم میگفتم باید با قرص خواب

خوابمو تنظیم کنم تا بدنم عادت کنه..میشه؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740

منم نمیتونم شوهرم دیر وقت میاد ظهر میخوابم شب خوابم نمیاد تا ۶ بیدارم نمیخوابم خواب الود میشم ۱۲ خوابم میاد و نمیتونم به شوهرم برسم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
به خاطر نور و موبایله شبا باید بذاری کنار  من تنظیم کردم ولی خیلی دیگه زود میخوام هشت شب خوابی ...

خوش به حالتتت😭😭 نه بابا من چند ساعت دراز ميکشم هیچی که هیچی خوابم نميبره که نميبره

منم الان اینروزا۷ صب میخابیدم و ۳.۴ ظهر بیدار میشدم.دیروز ۷ صب ک خابم برد ب زور۱۱صبح بیدار شدم ک خیر سرم خابم تنظیم شه و شب دیدم ۱۲داره خابم میاد و خابیدم بعد نصفه شب بود بیدار شدم فک کردم صبح ساعت ۶ ایناس اخه خیلی سرحال بودم و سیر شده بودم از خاب.گوشیو نگا کردم دیدم تازه ساعت۲ شبه😑هیچی باز با بدبختی تا۵ ونیم صبح بیدار بودم و بعدش خابم برد تا لنگ ظهر ساعت۳.باز تنظیمم بهم ریخت خلاصه و عین جغد بیدارم😅😂

منم یه بار اومدم درست کنم خراب ترش کردم☹یه روز نخوابیدم روز بعد جبران کردم کمبود خوابمو😅

منم ازين کارا تقریبا بجور دیگه انجام ميدادم اما بدن گول نمیخوره عادت کرده یک ساعت خاص بیدار بشه و بخوابه.. خیلی وقتا برام فرقی نمی کرد عادت داشتن سه ظهر بیدار بشم😐 مثلا شب سه یا پنج یا هفت میخوابیدن ساعت بیدار شدنم فرقی نمی کرد 

یه مدت تو ذهنم میگفتم باید با قرص خواب خوابمو تنظیم کنم تا بدنم عادت کنه..میشه؟

دوستم میگفت میخوام چند شب انتی هيستامين بخورم ببینم درست میشه یا نه ... بدیش اينه روز هم گيجي نمیدونم امتحان نکردم ولی فکر کنم گيجي بیاره 

منم ازين کارا تقریبا بجور دیگه انجام ميدادم اما بدن گول نمیخوره عادت کرده یک ساعت خاص بیدار بشه و بخ ...

😂😂منم دقیقا همینطورم بعضی وقتا دیگران به زور بیدارم میکنن اما به خودم باشه میخوابم راحت☹😅

خدایا شکرت😍💖
2706