2737
2739
عنوان

اقا دیگهههههه😭😭😭😭

126 بازدید | 8 پست

از وقتی اومدم نی نی سایت دلم بدجوری زندگی زناشویی و دغدغه های بچه داشتن و زندگی مشترک و اینا میخاد. 

همش به متاهل ها حسودیم میشه با این تاپیک هاشون. کاش منم الان خانوم خونه خودم بودم و کنار شوهرم بودم.😔😔😔

اخه مخصوصا عشق هم دارم واسه همین خیییلی زود دلم میخاد بش برسم😭😭😭😭(ولی فعلا شرایطش نیس چون هردو تا خانواده ها ناراضین)

کاربری چهارم ام😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هم خوبی داره هم بدی داره، غصه متاهل شدن رو نخور و از زندگیت لذت ببر به وقتش انشاالله ازدواج میکنی. من الان عقد کرده ام فکرم درگیر خیلی چیزاست

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

بشین حال مجردیتو ببر 

چندان آش دهنسوزی نیس بیشتر مسولیت و دغدغهو نگرانیه حالا یه ذرشم عشق و ایناست😂

بااااور کن هیییچی مجردی نمیشه با خیال راحت سرتو مئذاری رو بالشت میخابی صبونه و نهارشامتم حاضره فکر و خیال پول و قسط و بچه و اینام نداری 

بسه یا بازم بگم

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
چقدم ک از خوشبختیاشون میگن😂اینجا ک بیشتر از بدبختیا و خیانتا و نارضایتی از خانواده شوهر و خواهر شوه ...

اخه همین ک مثلا نمیدونم میگن نی نی ایم فلان روز ب دنیا میاد یا مثلا میگن سوتی ک تو دوران عقد دادین یا مثلا الان در چ حالین و با شوهراتون چیکا میکنین دلم میخاد ک الان بغل عشقم میبودم😔😔😔

کاربری چهارم ام😩
2738
اخه همین ک مثلا نمیدونم میگن نی نی ایم فلان روز ب دنیا میاد یا مثلا میگن سوتی ک تو دوران عقد دادین ی ...

اواز دهل از دور خوش است.مطمعن باش ک همه تو زندگیاشون هم خوشی و هم ناخوشی دارن.شمام ایشالا ب خاستتون میرسید ب امید خدا عزیزم✌😘