2733
2739

میخوام بدونم الان وضیتشون چجوریه؟ یکی از فامیلامون بچش از فشار زایمان تشنج کرد و الان که چند ماه گذشته چشماش انحراف داره و بدنش هم سسته و نمیتونه بشینه یا غلط بخوره و نیاز به کاردرمانی داره... در اینده چجوری میشه ینی؟

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....

بله بوده،الان خداروشکر کاملآ بهبود یافته

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد طول کشید تا خوب بشه

والا یکی از اشناهامون بود بخاطر همین جزعیاتشو نمیدونم فقط میدونم ۳ روز رفت کما بعدش به هوش اومد نمیدونم چقد طول کشید تا خوب شد

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
بستگی به میزان اسیب دیدگی داره من یکیو دیدم فلج مغزی شده بود متاسفانه

خیلی بده این فامیلمون هم رفته بوده بیمارستان نوار قلب بگیره و هیچ دردی نداشته اما بیمارستان نگهش میدارن و باعث میشن این بلا سرش بیاد چون مادر زادی نبوده اصلا

2738
خیلی بده این فامیلمون هم رفته بوده بیمارستان نوار قلب بگیره و هیچ دردی نداشته اما بیمارستان نگهش مید ...

اتفاقا مادر این بچه هم میگفت به زور وادارش کردن طبیعی زایمان کنه در حالی که چند ساعت بوده درد میکشید و دنیا نمیومده گیر کرده بوده و اخر سر با زور دنیا آوردن ولی اکسیژن به مغزش نرسیده تشنج کرده تو بیمارستان دولتی هم این کارو کردن خدا ازشون نگذره

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
وای خدااااااای من یعنی چی آخه... عجب بیمارستانی بوده

اگه دکترش نفهم باشه تا پای مرگ هم میبره 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
وای خدااااااای من یعنی چی آخه... عجب بیمارستانی بوده

اره بخدا ادم واقعا میترسه بچشون هم انقد خوشگله سفید و تپل ادم دلش کباب میشه😢 حالا میخوان شکایت کنن از بیمارستان