2737
2739

خودشو یکو سیصدو هشتاد گرفتم آسترشم نانو ۵۰۰

تورشم فلت گل برجستس ولی واقعا حس میکنم نسبت ب قیمتش اونی ک باید باشه نیست نظرتونو بگید بهم واقعا چطور.پشت پنجرمم یه تراس بزرگ خوشگله ک نصفش در باید بازو بسته بشه پرده مزاحمه.کاش یه حریر ساده میگرفتم

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازه.مبارک باشه😃🍫

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2728
2738
الان حریر ساده شیک تره خدایی

خسته شدم از حریر ساده

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

خسته شدم از حریر ساده

اره ولی هیچ وقت از مد نمیره

اما پرده تو خیلیییییی نازه و مشخصه گرون قیمته

فقط مشکله اون در هس ک باز و بسته میشههه

یه وقت کثیف نشه پردت

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2706