2737
2734
عنوان

یا من با چادر یا خودت بی چادر

775 بازدید | 94 پست

بچه ها من دوسال پیش با یه اقایی اشنا شدم اون از اول از سبک پوشش من اطلاع کامل داشت اولش نمیخواستمش اما انقدر پافشاری کرد تا علاقمند شدم حالا که قضیه جدی شده میگه باید چادر بپوشی!! من اصلا نمیتونم خانوادمم حتی قبول نمیکنن که چادری شم الان دوسش دارم شاید قبول کنم بعدها چی! کسی بوده با این شرایط؟

اوضاع را تغییر خواهم داد⛅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه زرنگ ...وقتى وابسته ت كرده خواسته هاشو گفته كه مجبور شى تغيير كنى

من بودم أصلا قبول نميكردم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2738
کسی که از اول بخواد تو رو تغییر بده بنظرم کیس خوبی واسه ازدواج نیس اگه خودت چادر رو انتخاب کنی بحثش ...

اولش شک داشتم اما نه اصلا نمیتونم حیف اون دوسال عمری که گذشت و کیسایی که رد کردم 

اوضاع را تغییر خواهم داد⛅

اگه بعدا بخواد تو مسائل مهم‌‌‌تر بهت زور بگه چی؟  البته دخترعمم با کسی ازدواج کرد که اصرار زیادی رو حجاب و چادر داشت اما الآن اصلا واسش مهم نیست و دخترعمم کلا مانتویی شد..ولی به هرحال همه که مثل هم نیستن..یه جور ریسکِ

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

منم به خاطر عشقم چادری شدم 

الان خودشم بگه بردار نمیتونم 

چادر سر کردن سخت نیست

اگر تمام شرایط دیگه ش خوبه اینو قبول کن 

اخلاقشو بچسب . شکاک و بد دل نباشه. موردایی که عداب بده نداشته باشه 

اولش شک داشتم اما نه اصلا نمیتونم حیف اون دوسال عمری که گذشت و کیسایی که رد کردم  

الانم دیر نشده کات کن و خودتو راحت کن

و مطمئن باش با قبول کردن چادر خواسته هاش تموم نمیشه و ادامه داره

بعد اجازه نمیده تنها بری بیرون یا با هرکسی دلت میخواد رفت و آمد داشته باشی و یه جورایی میری زیر سلطه اش

2706