2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ببخشيد 36 هفته و چهار روزمه اشتباه تايپي شد

اگ خون ابه ببینی یا لک ببینی یا لباس زیرت خیس بشه یا حرکات نی نی کم بشه یا نی نی ی جا گلوله بمونه خطر داره وگرنه طبیعیه عزیزم...اگ اینایی ک گفتمو خدایی نکرده داری حتما با دکترت تماس بگیر

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
اگ خون ابه ببینی یا لک ببینی یا لباس زیرت خیس بشه یا حرکات نی نی کم بشه یا نی نی ی جا گلوله بمونه خط ...

مرسي از راهنماييت هيچکدوم از اينا رو ندارم حرکات هم نسبت به قبل بيشتر و شديدتر شده راستش تا الان فکر نميکردم مهم باشه تو نت سرچ کردم دربارش يه کم استرس گرفتم تصميم گرفتم فردا برم نوار قلبشو بگيرن

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
مرسي از راهنماييت هيچکدوم از اينا رو ندارم حرکات هم نسبت به قبل بيشتر و شديدتر شده راستش تا الان فکر ...

من 1 شنبه دکتر بودم بهم گفت اگ جز اون چیزایی ک تو پیام قبلی گفتمو گفت اگ اونارو داشتی حتما بیا بیمارستان وگرنه نترس و سعی کن استراحت کنی..من سزارینم اگ شمام سزارینی سعی کن استراحتتو بیشتر کنی و بیشتر دراز بکشی ک انقباضاتم کمتر بشه..❤زعفران و زرشک و دمنوش  و ابغوره نخور چون انقباض و بیشتر میکنه...سعی کن دراز بکشی و ریلکس کنی خودتو تا یکم از انقباضاتت کم بشه..استرسم از خودت دور کن چون استرس خودش باعث انقباضات میشه

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤