2733
2739
عنوان

مهدکودک

587 بازدید | 8 پست

سلام به همه مامانای گل.
بعد از کرونا اجبارا باید دخترمو بزارم مهد وقتی میرم سرکار. فعلا هم پاره وقتم.
هم توی محدوده فردیس کرج و هم توی محدوده غرب تهران (ترجیحا سمت جنت آباد جنوبی یا دهکده) دنبال مهد میگردم.

دخترم الان 16 ماهشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم. ولی بالاخره که باز میشن بعد از کرونا. منم فعلا تا کرونا هست دور کارم.

ببخشید متوجه نشدمم برای بعد میخوای 

اخه مربی مهد پسرم گفتن تا اخر خرداد تعطیلن ب اون خاطر گفتم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2728
ببخشید متوجه نشدمم برای بعد میخوای  اخه مربی مهد پسرم گفتن تا اخر خرداد تعطیلن ب اون خاطر گفتم

خواهش میکنم. این چه حرفیه. من تو سوالم ننوشته بودم برای بعد از کرونا می خوام. والا یکم استرسی شدم از مهد گذاشتن.

خواهش میکنم. این چه حرفیه. من تو سوالم ننوشته بودم برای بعد از کرونا می خوام. والا یکم استرسی شدم از ...

ادم دلش واینمیسته ک کرونام بره باز تا ی مدت ادم میترسه 

کسیو نداری بزاری پیشش؟!

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
ادم دلش واینمیسته ک کرونام بره باز تا ی مدت ادم میترسه  کسیو نداری بزاری پیشش؟!

آره واقعا خیلی شرایط عجیبیه حتی بعد از تموم شدنش.

چرا هستن خداروشکر. ولی بالاخره باید مهد خوب پیدا کنم.

آره واقعا خیلی شرایط عجیبیه حتی بعد از تموم شدنش. چرا هستن خداروشکر. ولی بالاخره باید مهد خوب پیدا ...

انشالله ی خوب پیدا میکنی عزیزم موفق باشی😘

2738