2737
2734
عنوان

کی میاد پای دردودلم بشینه💔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم بیست سالمه.... اینا همش از افسردگیه... ینی الان ک بچت 10ماهشه مسئولیتت کمتر نشده? 

نه بچم میخواد تاتی تاتی کنه اذیتش زیاد شده از یه زرف کار منزل ‌‌و...

بنده خانوم آقای عشق هستم😍😍😍پیشاپیش از اینکه عضویتم رو تبریک نمیگی سپاسگزارم چون چن تا کاربری ترکوندم و پیشکسوتم😄😐

[QUOTE=131671503]شوهر من دو روز درمیان شب کار هست ولی من چون ترس از تاریکی و تنهایی دارم نمیتونم شب ها تو خونمون 

سعی کن بمونی خونه همسر منم شبکاری زیاد داره خیلی سخته گاهی تا صبح بیدارم ولی بازم خونه میمونم .عزیزم حتما با مشاور بحرف ممکنه عوارض داشته باشه 

خسته شدم از تحقیر

منم دقیقا مثل توام ،باهمه دعوا دارم میدونم افسردگی شدید دارم ، خیلی ناامیدم ، به نظرم بمون خونه خودت منم شوهرم شب کار بودنی خونه خودم میمونم به تنهایی عادت کردم

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
2738

اسی جان عزیزم چرااااا میری منزل مادرت . بمون خونه خودت تی وی رو روشن بزار . اهنگ گوش بده . قران با صوت زیبا بزار تو خونت پخش بشه . لامپها رو روشن بزار تا نترسی . چند شب که این کار رو انجام بدی عادت میکنی . به خودت تلقین نکن که افسرده ای و بیماری . با بچت عشق و حال کن و لباسهای شاد و قشنگ بپوش . ایت الکرسی بخون و چها قل به خودت و بچت و خونه فوت کن . . ایت الکرسی نعجزه میکنه . 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
منم بیست سالمه.... اینا همش از افسردگیه... ینی الان ک بچت 10ماهشه مسئولیتت کمتر نشده? 

عزیزم هر چی بزرگتر میشن مسئولیتش بیشتر فقط بد خوابی های شب تموم میشع

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
منم دقیقا مثل توام ،باهمه دعوا دارم میدونم افسردگی شدید دارم ، خیلی ناامیدم ، به نظرم بمون خونه خودت ...

😔😔😔😔

بهم میگه ما مثلا امروز میخوایم تو آرامش باشیم نق نق های بچت نمیذلره برو بشین خراب شده خودت

یا مثلا ما میخوایم امشب شام نخوریم ولی به خاطر تو میخوریم برو بشین خونت در حالی که خدا به سر شاهده به خاطر من سفره پهن نمیکنن و غذلی آنچنانی نمیذهرن از همونایی که هرروز میخورن منم میخورم😭

بنده خانوم آقای عشق هستم😍😍😍پیشاپیش از اینکه عضویتم رو تبریک نمیگی سپاسگزارم چون چن تا کاربری ترکوندم و پیشکسوتم😄😐
گفتی ؟شاید حرفی که میزنن برداشت شما اشتباس

نه علنا بهم میگن برو😔

قرص سیتالوپرام عالیه البته از دوز پایین باید شروع کنید . کم عارضه ترین قرص ارام بخش . بدون تجویز دکتر هم میدن . از روزی نصف شروع بشه تا یک هفته بعد روزی یکی . 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
2706