2737
2734
عنوان

کی میاد پای دردودلم بشینه💔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 62 پست
دقیقا منم حال تورودارم بعد دوسال هنوز خوب نشدم

بیا ادامش رو بخون گلم

بنده خانوم آقای عشق هستم😍😍😍پیشاپیش از اینکه عضویتم رو تبریک نمیگی سپاسگزارم چون چن تا کاربری ترکوندم و پیشکسوتم😄😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبووور باش صبور... منم پسرم خیلی گریه میکنه دست تنهام 3ماهشه....ولی صبوری میکنم تا بزرگتر شه خوب شه

بیا ادامش رو بخون

بنده خانوم آقای عشق هستم😍😍😍پیشاپیش از اینکه عضویتم رو تبریک نمیگی سپاسگزارم چون چن تا کاربری ترکوندم و پیشکسوتم😄😐
2731

من قبل زایمانم خیلیییییی آروم و صبور بودم بعدش 19سالگیم دوقلوهام به دنیا اومدن ،خیلی سخت گذشت بهم یه دحتر کم سن بی تجربه بچه اول یهو مسیولیت دوتا نوزاد افتاد گردنم ،همههههههه تنهام گذاشتن حتی مامانم و مادرشوهرم و همسرم ، بعضی اوقات تا شب غذا نمیخوردم شیرم خشک زود شبا تا صبح بیدار بودم همسرمم نه محبتی نه توجهی هیچی فقط منت میذاشت و سرکوفت میزد و بدرفتاری😢😢😢😢

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
شوهر من دو روز درمیان شب کار هست ولی من چون ترس از تاریکی و تنهایی دارم نمیتونم شب ها تو خونمون تنها ...

آخخخخی عزیززززدلم خیلی درکت میکنم.... ب نظرم باید درمان شی تا اخلاقت خوب نشه همه تردت میکنن

من قبل زایمانم خیلیییییی آروم و صبور بودم بعدش 19سالگیم دوقلوهام به دنیا اومدن ،خیلی سخت گذشت بهم یه ...

ادامش رو بخون

شوهر من دو روز درمیان شب کار هست ولی من چون ترس از تاریکی و تنهایی دارم نمیتونم شب ها تو خونمون تنها ...

اخی عزیزدلم خوب میشی ان شاالله،،، چجور دلش میاد بیرونت کنه حتی اگر فحششونم بدی حق ندارن بیرونت کنن

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)
2740
آخخخخی عزیززززدلم خیلی درکت میکنم.... ب نظرم باید درمان شی تا اخلاقت خوب نشه همه تردت میکنن

خسته شدم از تحقیر

منم افسردگی داشتم دکتر زنان یه قرص بهم داد اونو خوردم بهتر شدم کم کم... من به شدددت آدم تنبل و خوابا ...

توروخدا اسم قرصو بگو منم تنبل و خواب الو و افسرده ام

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
اخی عزیزدلم خوب میشی ان شاالله،،، چجور دلش میاد بیرونت کنه حتی اگر فحششونم بدی حق ندارن بیرونت کنن

😭😭😭😭😭

من قبل زایمانم خیلیییییی آروم و صبور بودم بعدش 19سالگیم دوقلوهام به دنیا اومدن ،خیلی سخت گذشت بهم یه ...

آخی عزیزم

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
2706